| type van de klep | Regelklep |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
| Invoersignaal | Elektrisch |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Product Name | Fisher DVC6200 SIS Valve Positioner |
|---|---|
| Gegevensinterface | Wiredz |
| Ingangssignaal | Elektrisch, Pneumatisch |
| Positiecontrole | Aan/uit, modulatie, besturing, monitoring, partiële slagtest |
| Leveringsmedia | Lucht, aardgas |
| Stroomvoorziening | Lus gevoed door 4-20mA stuursignaal |
|---|---|
| Ladingsvoltage | 11,0 VDC bij 20 mA DC / 10,0 VDC bij 4 mA DC |
| Type acteren | Enkel of dubbel |
| Leveringsmiddel | Lucht of stikstof |
| Digitale communicatie | HART 7 |
| Kleptype | Kogelklep, vlinderklep, membraanklep |
|---|---|
| Devel druk | 20 tot 100 psi (gefilterde, droge, olievrije lucht) |
| Luchtverbruik | 0,9 SCFM @ 20 psi |
| Luchtverbindingen | 1/4 "NPT |
| Bedrijfstemperatuur | -4 tot 176 °F |
| Poort | hoofdhavens |
|---|---|
| Trefwoord | het instelmechanisme van de controleklep |
| Andere Naam | elektronisch configureerbaar instelmechanisme |
| Functie | Hoge luchtcapaciteit |
| Verpakking Details | Verpakkingstype: de Afmeting van de kartondoos: Gewicht: Ong. 3.5Kg/set |
| Naam van het product | Slim het instelmechanisme elektro pneumatisch instelmechanisme van KOSO PPA801 |
|---|---|
| Merken | KOSO |
| Model | PPA801 |
| Artikel 2 | legering/staal |
| Stylus van de klep | Positioner |
| Kalibratie | Instelbaar in veld (nul, bereik, actie) |
|---|---|
| Type | Elektropneumatische/pneumatische klepstandsteller |
| Goedkeuringen voor gevaarlijke gebieden | ATEX, IECEx, FM, CSA (voor gecertificeerde modellen) |
| Toevoerluchtaansluiting | 1/4" NPT (standaard) |
| Ingangssignaal (pneumatisch) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| Montage | Directe montage op lineaire (steel) of roterende (ISO 5211) actuatoren |
|---|---|
| Ingangs-/uitgangsverbindingen | Leidingingangen of integrale connectoren |
| Behuizing | Minimaal IP66 / NEMA 4X; Explosieveilige opties beschikbaar |
| Lineariteit | ±0,5% tot ±2,0% van spanwijdte |
| De druk van de outputlucht | 0 tot 100% van toevoerdruk |
| Type | Elektropneumatische/pneumatische klepstandsteller |
|---|---|
| Voedingsluchtdruk | Typisch 1,4 tot 7 bar (20 tot 100 psig) |
| Goedkeuringen voor gevaarlijke gebieden | ATEX, IECEx, FM, CSA (voor gecertificeerde modellen) |
| Ingangssignaal (pneumatisch) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| Proces-/kleptemperatuurbereik | -196°C tot+450°C |
| naam | Valtekteken één-X de klep van de bolcontrole met SVI2-21113121-instelmechanisme |
|---|---|
| merk | Valtek |
| model | Teken één-X |
| Kleptype | Lineaire Controle |
| Subtype | Lineaire Bol/Hoek |