| Productnaam | ABB valve positioner TZIDC-210 TZIDC-220 digitale positioner en fisher 67CFR regulator voor Chinese |
|---|---|
| Brandnaam | ABB |
| model | TZIDC-210 TZIDC-220 |
| Matrial | Legering/Staal |
| Klepstijl | instelmechanisme |
| Productnaam | ABB valve positioner TZIDC-210 TZIDC-220 digitale positioner en fisher 67CFR regulator voor Chinese |
|---|---|
| Merk | ABB |
| Model | TZIDC-210 TZIDC-220 |
| Matriaal | Legering/staal |
| Klepstijl | Positioner |
| Verbinding | Verbinding |
|---|---|
| Producten | Digitale positioner |
| Hysteresis | 0,2% |
| Nominale diameter | 2.5 |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
| Invoer | 4-20 mA |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Voedingsdruk | 150 PSI |
| Verbinding | Flanke, klem, draad, gezond verstand draad |
| Precisiteit | ±1%, ±1,6% |
| Naam van het product | Masoneilan 28000 serie Varipak-klep |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -196 °C tot +343 °C; Varilog: -29 °C tot +343 °C |
| Drukwaarden | ANSI 150-1500 (flang), ANSI 150-2500 (flangloos/gedrukt) |
| Actuator | Vlamdiafragma (directe/omgekeerde werking) |
| Stroom | Pneumatisch |
| Productnaam | Masoneilan SVI2 Digitale Valve Positioner |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleptype | Lineaire of roterende bewegingsregelaar |
| Herhaalbaarheid | ± 0,3 procent Volledige spanwijdte |
| Stroomvoorziening | 4-20MA |
| Productnaam | Masoneilan SVI2 Digitale Valve Positioner |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleptype | Lineaire of roterende bewegingsregelaar |
| Herhaalbaarheid | ± 0,3 procent Volledige spanwijdte |
| Stroomvoorziening | 4-20MA |
| Communicatieprotocol | Hart, 4-20MA analoog |
|---|---|
| Gegevensinterface | Bedraad |
| Diagnostiek | Ja |
| Ingangssignaal | Elektrisch |
| Maximale uitlaatdruk | 101 psig |
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
|---|---|
| Voeding | 4-20mA |
| Verbindingen (Supply and Actuator) | 1/2 "NPT |
| Nauwkeurigheid | ± 0,5% Volledige lengte |
| Ventieltype | regelklep |
| Poort | hoofdhavens |
|---|---|
| Andere Naam | slim klepinstelmechanisme |
| model | EDP300 |
| Originele plaats | Duitsland |
| Verpakking Details | Verpakkingstype: de Afmeting van de kartondoos: Gewicht: Ong. 3.5Kg/set |