| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Pneumatische werking | Eenvoudig of dubbelwerkend, uitvalveilig, roterend en lineair |
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| naam | Het instelmechanismeinput 4-20mA gelijkstroom Logix van de controleklep 3800 reeksen digitaal instel |
|---|---|
| merk | LOGIX |
| model | Logix 3800 |
| Subtype | Digitaal |
| Luchtcapaciteit | 30 .6 NM 3 /h @ 4 .1 bars (18 SCFM @ 60 psi) |
| naam | De klepinstelmechanisme Logix van de Flowservecontrole 420 reeksen digitaal instelmechanisme met de |
|---|---|
| merk | LOGIX |
| model | Logix 420 |
| Subtype | Digitaal |
| Luchtcapaciteit | 20 .8 NM 3 /h @ 4 .1 bars (12 .2 SCFM @ 60 psi) |
| Kenmerken | Gemakkelijk, eenvoudig, nauwkeurig |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Luchtlevering | 280 SLPM @ 30psi |
| Hysteresis + DeadBand | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Voedingsdruk | 20 tot 150 psi |
| Type | ADVERTENTIE DVC6200 |
|---|---|
| Communicatie Protocol | HERT 4-20 mA |
| Gegevensinterface | Getelegrafeerd |
| Diagnose | heb |
| Inputsignaal | Elektro |
| Hoofdstuk | Laag koper en gechromeerd aluminium, ASTM A360 |
|---|---|
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
| Invoervermogen en signaal | Invoervermogen en signaal |
| Garantie | 1 jaar |
| Omgevingstemperatuur | – 40 aan 85ºC (- 40 aan 185ºF) |
| Vochtigheidsgrenzen | 100% non-condensing relatieve vochtigheid |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur | – 40 aan 85ºC (- 40 aan 185ºF) |
| Gewicht | 2 kg (4,5 pond) |
| Signaal - Voorraden | 4-20 MA besturingssignaal/geen externe stroom vereist |
| Communicatieplatform | HART |
| Productnaam | IMI STI slim instelmechanisme met high-precision digitaal-pneumatisch klepcontrolemechanisme met hog |
|---|---|
| Merk | IMI |
| Model | STI |
| Matrial | Legering/Staal |
| Klepstijl | Drukregelaars |
| Invoersignaal | Elektrisch |
|---|---|
| luchtvochtigheid | 0-100% Niet-condenserend |
| Toepassingsindustrie | Mijnbouw Toepassingsindustrie, Pulp & Paper, Staal & Primary Metals, Voedsel & Beverage, Maïs Wet Mi |
| Voltagevoorziening (maximaal) | 30 VDC |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Invoersignaal | Elektrisch |
|---|---|
| Communicatieprotocol | 4-20 DOCTORANDUS IN DE LETTERENhert |
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |