| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| type van de klep | Regelklep |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Naam van het product | Verwijderde digitale klepcontroleur |
| Communicatieprotocol | 4-20 MA HART |
| Bereik | 14” tot 120” (355 tot 3048 mm) |
|---|---|
| Lichaamsmaterialen | koolstofstaal; roestvrij staal; staal-moly |
| Verdringer materialen | roestvrij staal; andere materialen op aanvraag |
| Torque Tube-materialen | Inconel; RVS overige materialen op aanvraag |
| Type | Digitale niveauzender |
| Poortgrootte | 1/4 NPT |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Lucht, inert gas, schoon water, lichte olie |
| Maximale media-/omgevingstemperatuur | 149 °F (65 °C) ongeveer |
| Stroomverbruik | ~0,48 W (voor spoel) |
| Voeding/spoelspanning | 24 V DC nominaal |
| Bereik | 14” tot 120” (355 tot 3048 mm) |
|---|---|
| Lichaamsmaterialen | koolstofstaal; roestvrij staal; staal-moly |
| Verdringer materialen | roestvrij staal; andere materialen op aanvraag |
| Torque Tube-materialen | Inconel; RVS overige materialen op aanvraag |
| Type | Digitale niveauzender |
| Modelnummer | SP500 |
|---|---|
| Actie | Eenmalige actie / mislukte ventilatie |
| Materiaal van de magnetenbeugel | Het Aluminium van de matrijzengietvorm |
| Het verschepen Gewicht | 2,2 kg |
| Bijlageclassificatie | IP65 |
| Modelnummer | SP500 |
|---|---|
| Actie | Eenmalige actie / mislukte ventilatie |
| Materiaal van de magnetenbeugel | Het Aluminium van de matrijzengietvorm |
| Het verschepen Gewicht | 2,2 kg |
| Bijlageclassificatie | IP65 |
| Ingangssignaalopties | 4-20 mA (analoog), HART, FOUNDATION Fieldbus |
|---|---|
| Luchttoevoerdruk | 3-7 bar |
| Beschermingsgraad | IP66 |
| Nauwkeurigheid | ≤ 0,25 % |
| Temperatuurbereik | -52 °C tot +85 °C (-62 °F tot +185 °F) |
| Modelnummer | DVC6200/ DVC2000/ DVC7k/ 3582i |
|---|---|
| Certificeringen | ATEX, FM, IEC en CSA-goedkeuringen. |
| Omgevingstemperatuur | - 30 °C tot +70 °C |
| Bescherming tegen corrosie | KS |
| Uitgangssnelheid | 4 tot 180 Rpm |
| Ingangssignaalopties | 4-20 mA (analoog), HART, FOUNDATION Fieldbus |
|---|---|
| Luchttoevoerdruk | 3-7 bar |
| Beschermingsgraad | IP66 |
| Nauwkeurigheid | ≤ 0,25 % |
| Temperatuurbereik | -52 °C tot +85 °C (-62 °F tot +185 °F) |
| airconditioning | 0,082 tot 0,637 Nm3/u @ 4,1 bar |
|---|---|
| Temperatuur | -52°C tot 85°C (-61,6°F tot 185°F) |
| Materialen | Aluminium zonder koper, roestvrij staal |
| Herhaalbaarheid | ≤0.25% |
| Luchtkap | 30.6 Nm3/h @ 4,1 bar (18 SCFM @ 60 psi) |