| Bereik | 14” tot 120” (355 tot 3048 mm) |
|---|---|
| Lichaamsmaterialen | koolstofstaal; roestvrij staal; staal-moly |
| Verdringer materialen | roestvrij staal; andere materialen op aanvraag |
| Torque Tube-materialen | Inconel; RVS overige materialen op aanvraag |
| Type | Digitale niveauzender |
| Modelnummer | SP500 |
|---|---|
| Actie | Eenmalige actie / mislukte ventilatie |
| Materiaal van de magnetenbeugel | Het Aluminium van de matrijzengietvorm |
| Het verschepen Gewicht | 2,2 kg |
| Bijlageclassificatie | IP65 |
| Modelnummer | SP500 |
|---|---|
| Actie | Eenmalige actie / mislukte ventilatie |
| Materiaal van de magnetenbeugel | Het Aluminium van de matrijzengietvorm |
| Het verschepen Gewicht | 2,2 kg |
| Bijlageclassificatie | IP65 |
| Ingangssignaalopties | 4-20 mA (analoog), HART, FOUNDATION Fieldbus |
|---|---|
| Luchttoevoerdruk | 3-7 bar |
| Beschermingsgraad | IP66 |
| Nauwkeurigheid | ≤ 0,25 % |
| Temperatuurbereik | -52 °C tot +85 °C (-62 °F tot +185 °F) |
| Ingangssignaalopties | 4-20 mA (analoog), HART, FOUNDATION Fieldbus |
|---|---|
| Luchttoevoerdruk | 3-7 bar |
| Beschermingsgraad | IP66 |
| Nauwkeurigheid | ≤ 0,25 % |
| Temperatuurbereik | -52 °C tot +85 °C (-62 °F tot +185 °F) |
| airconditioning | 0,082 tot 0,637 Nm3/u @ 4,1 bar |
|---|---|
| Temperatuur | -52°C tot 85°C (-61,6°F tot 185°F) |
| Materialen | Aluminium zonder koper, roestvrij staal |
| Herhaalbaarheid | ≤0.25% |
| Luchtkap | 30.6 Nm3/h @ 4,1 bar (18 SCFM @ 60 psi) |
| Ingangssignaal | 4-20 MA HART |
|---|---|
| Luchttoevoer | 1.4 tot 10,3 bar (20 tot 150 psig) |
| Beschermingsgraad | IP66 |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot 80°C (-40°F tot 176°F) |
| Communicatieprotocol | Hart 6/7 |
| Inputsignaal | 4-20mA gelijkstroom, 1-5V gelijkstroom, 0-10V gelijkstroom, HART Protocol, Enz. |
|---|---|
| Beveiligingsniveau | IP66 |
| Kenmerkende functie | Het kan Fouten en Apparatenstatus automatisch ontdekken, en Waarschuwing verstrekken en Snelle Infor |
| Nauwkeurigheid | Tot 0,075% in de Nominale Omstandigheden |
| Deadbandaanpassing | Regelbare Deadband om Verschillende Toepassingen aan te passen |
| Modelnummer | DVC6200/ DVC2000/ DVC7k/ 3582i |
|---|---|
| Certificeringen | ATEX, FM, IEC en CSA-goedkeuringen. |
| Omgevingstemperatuur | - 30 °C tot +70 °C |
| Bescherming tegen corrosie | KS |
| Uitgangssnelheid | 4 tot 180 Rpm |
| Verpakking Details | Verpakkingstype: kartonnen doos/niet-dunne houten doos |
|---|---|
| Merknaam | FOXBORO |
| Modelnummer | Foxboro Srd991 |
| Document | xiangjing valve&instrument ...t .pdf |