| Invoersignaalbereik | 4 - 20mA nominaal |
|---|---|
| Maximale luchttoevoerdruk | 7bar g |
| Minimale luchtdruk | 1.4 bar g |
| Werktemperatuur | -10°C - 80°C |
| Minimaal invoersignaal (loop-aangedreven) | 3.6mA |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
|---|---|
| Slag bereik | 8-260 mm |
| Modelnummer | SRD991 |
| Inlaatdruk | 1.4-6 bar |
| Lineariteit | < 0,4% van de reisspan |
| Ingangsstroomwaaier | 4~20mA gelijkstroom |
|---|---|
| Afmeting aansluiting luchtbron | PT1/4, NPT1/4 |
| Ingress Protection Rating | IP66 |
| Afmeting aansluiting manometer | PT1/8, NPT1/8 |
| Normale werktemperatuurbereik | 30 °C tot 85 °C (standaardtype), 40 °C tot 85 °C (laagtemperatuurtype) |
| airconditioning | 0,082 tot 0,637 Nm3/u @ 4,1 bar |
|---|---|
| Temperatuur | -52°C tot 85°C (-61,6°F tot 185°F) |
| Materialen | Aluminium zonder koper, roestvrij staal |
| Herhaalbaarheid | ≤0.25% |
| Luchtkap | 30.6 Nm3/h @ 4,1 bar (18 SCFM @ 60 psi) |
| Herhaalbaarheid | +/- 0,3% Volledige looptijd |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Lineariteit | +/- 1 procent Volledige schaal |
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Voedingsdruk | 20 tot 150 psi |
| Instellingspunt | 4 tot 20 mA |
|---|---|
| Valveverplaatsing | 3.6 tot 300 mm |
| Openingshoek | 24 aan 100° |
| Materiaal | Staal |
| Communicatie | HART® veldcommunicatieprotocol |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM |
| Modelnummer | 3200MD |
| Temperatuur van media | Lage temperatuur |
| Toepassing | Algemeen |
| Inputsignaal | 4~20mA gelijkstroom |
|---|---|
| Impedantie | 500Ω (20mA gelijkstroom) |
| Leveringsdruk | 0.14~0.7Mpa |
| Slag | Lineair type: 10~150mm, Roterend type: 0~90º |
| Luchtverbinding | PT1/4, NPT1/4 |
| Bedrijfstemperatuur | -50°C tot +85°C |
|---|---|
| Leveringsdruk (single-acting) | 20 tot 100 psi max (1,4 tot 6,9 bar) |
| Leveringsdruk (dubbelwerken) | 20 tot en met 150 psi max. |
| Pneumatische werking | Eenvoudig of dubbelwerkend, uitvalveilig; draaiend en lineair |
| Signaal - Mededeling | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Behuizing | IP66/67, NEMA 4X |
|---|---|
| Softwareconfiguratie | FlowServe Logix -software |
| Outputdruk | 0 - 100% van de leveringsdruk |
| Nauwkeurigheid | <± 0,5% van spanwijdte |
| Devel druk | 1.4 - 7 bar (20 - 100 psi) |