| Maximale hysteresis | 0.3% |
|---|---|
| Slag bereik | 8-260 mm |
| Modelnummer | SRD991 |
| Inlaatdruk | 1.4-6 bar |
| Lineariteit | < 0,4% van de reisspan |
| Inlaatdruk | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Maximale hysteresis | 0.3% |
| Omgevingsluchttemperatuur voor gebruik | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| Communicatiepoortprotocol | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION-veldbus |
| IP graad van bescherming | IP66 |
| Communicatieprotocol | In een deksel |
|---|---|
| Diagnostiek | Ja |
| Max uitlaatdruk | 145 psi |
| temperatuur van media | Normale temperatuur |
| Procescontrole | Flow, druk, temperatuur, niveau |
| Herhaalbaarheid | +/- 0,2% FS |
|---|---|
| Luchtverbruik | 0,9 SCFM @ 20 psi |
| Bevestiging kleppositie | 4- 20mA uitgangsbewakingssignaal (zelfde type als ingangssignaal) |
| Devel druk | 20 tot 100 psi (gefilterde, droge, olievrije lucht) |
| Luchtverbindingen | 1/4 "NPT |
| Mededeling | STICHTING Veldbus (ITK 5.1) |
|---|---|
| Ingangssignaal | Busvoeding, 9-32 V DC |
| Type aandrijving | Enkel-/dubbelwerkend, lineair/roterend |
| Slag bereik | 3-130 mm (lineair) / 30-100° (roterend) |
| Luchttoevoer | 30-150 psig (2-10 bar) |
| Ingangssignaal | 4 tot 20 mA DC constante stroom bij 30 VDC |
|---|---|
| Devel druk | 0,3 bar (5 psi) boven actuatorvereiste |
| Leveringsmiddel | Lucht of Aardgas |
| Onafhankelijke lineariteit | ±2 procent van het uitgangssignaalbereik |
| Hysterese | 0,6 procent van de overspanning |
| Ingangssignaal | 4 tot 20 mA DC constante stroom bij 30 VDC |
|---|---|
| Devel druk | 0,3 bar (5 psi) boven actuatorvereiste |
| Leveringsmiddel | Lucht of Aardgas |
| Onafhankelijke lineariteit | ±2 procent van het uitgangssignaalbereik |
| Hysterese | 0,6 procent van de overspanning |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
| Lineariteit | +/- 1 procent Volledige schaal |
| Voedingsdruk | 20 tot 150 psi |
| Kenmerken | Gemakkelijk, eenvoudig, nauwkeurig |
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
|---|---|
| Hysteresis + DeadBand | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Werktemperatuur | -50°C tot +85°C |
| Precisiteit | +/- 0,5% Volledige looptijd |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Vastgesteld punt | 4 tot 20 mA |
|---|---|
| Klepreis | 3,6 tot 300 mm |
| Openingshoek | 24 aan 100° |
| Materiaal | Aluminium |
| Mededeling | HART® gebieds communicatie protocol |