| Acteertype | Enkelwerkend (achtervoegsel 03) / Dubbelwerkend (achtervoegsel 06) |
|---|---|
| Feedbacktype | Standaard (HX) / Verbeterde precisie (HE) |
| Ingangssignaal | 4-20mA + HART-communicatieprotocol |
| Devel druk | 1,4-8 bar (0,14-0,8 MPa) |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot +80°C (standaardversie) |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Torsiewaaier | 10 Nm tot 32 000 Nm |
| Temperatuur van het medium | Hoge temperatuur |
| Versie voor langere looptijd | S2 - 30 minuten werk |
| Certificeringen | ATEX, FM, IEC en CSA-goedkeuringen. |
| Instellingspunt | 4 tot 20 mA |
|---|---|
| Valveverplaatsing | 3.6 tot 300 mm |
| Openingshoek | 24 aan 100° |
| Materiaal | Staal |
| Communicatie | HART® veldcommunicatieprotocol |
| Min./ Max.Current | Min./ Max.Current |
|---|---|
| Luchtverbruik | Sup = 1,4 ~ 6 bar |
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Lichaamsmateriaal | Aluminium |
| Luchttoevoerdruk | 1.4 - 7,0 bar (20 - 100 psi) |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Diagnostiek | Standaarddiagnose, geavanceerde diagnose. |
| Werktemperatuur | -50°C tot +85°C |
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
| Pneumatische werking | Eenvoudig of dubbelwerkend, uitvalveilig, roterend en lineair |
| Uitgangssnelheid | 4 tot 180 Rpm |
|---|---|
| Certificeringen | ATEX, FM, IEC en CSA-goedkeuringen. |
| Bescherming tegen corrosie | KS |
| Bescherming van zeehonden | IP68 |
| Temperatuur van het medium | Hoge temperatuur |
| Communicatie | HART 7 |
|---|---|
| Behuizing en dekking | Aluminium (legering nr. 230) poederbedekt |
| Beschermingsklasse | IP 66/type 4X |
| omgevingstemperatuur | -40 ... 85°C (-40 ... 185°F) |
| Voedingsluchtdruk | 1,4-10 bar (20-145 psig) |
| Signaalbereik | 4-20MA |
|---|---|
| Voedingsluchtdruk | 1,4-10 bar (20-145 psig) |
| Omgevingstemperatuur | -40 ... 85°C (-40 ... 185°F) |
| Beschermingsklasse | IP 66/type 4X |
| Behuizing en dekking | Aluminium (legering nr. 230) poederbedekt |
| Bedrijfstemperatuur | -55 ° C tot +85 ° C (-67 ° F tot +185 ° F) |
|---|---|
| Communicatieprotocol | Analog, Hart, Foundation Fieldbus, discrete I/O |
| Luchtverbruik | 0,3 SCFM (standaard); 0,075 SCFM (lage bloeding) @ 60 psi |
| Outputcapaciteit | 18 SCFM @ 60 psi (standaard/low-bleed-relais) |
| Diagnostiek | Ja |
| Ingangssignaal | 4-20 MA HART |
|---|---|
| Luchttoevoer | 1.4 tot 10,3 bar (20 tot 150 psig) |
| Beschermingsgraad | IP66 |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot 80°C (-40°F tot 176°F) |
| Communicatieprotocol | Hart 6/7 |