| Poort | hoofdhavens |
|---|---|
| model | EDP300 |
| Punt | intelligent klepinstelmechanisme |
| Functie | Duurzaam |
| Verpakking Details | Verpakkingstype: de Afmeting van de kartondoos: Gewicht: Ong. 3.5Kg/set |
| Poort | hoofdhavens |
|---|---|
| Punt | intelligent klepinstelmechanisme |
| model | EDP300 |
| Functie | Geavanceerde prestaties |
| Verpakking Details | Verpakkingstype: de Afmeting van de kartondoos: Gewicht: Ong. 3.5Kg/set |
| naam | 732E zonderlinge paragraaf-VERBINDING vleugelklep voor KOSO-controleklep met de reeksinstelmechanism |
|---|---|
| Type | 732E |
| Lichaamslengte | 3“ (80A) ~96“ (2400A) |
| Lichaamsclassificatie | ANSI/ASME klasse 150~1500 |
| Vloeibare temperatuur | -196~600° |
| Productnaam | Fisher DVC2000 klepstandsteller en Chinese pneumatische regelklep |
|---|---|
| Gegevensinterface | Bedraad |
| Diagnostiek | - Ja, dat klopt. |
| Montage-type | Integral gemonteerd |
| Leveringsmedia | Lucht, niet corrosief gas |
| Productnaam | Fisher DVC2000 Digitale Valve Positioner en China Quick-Change Single-Seat Pneumatic Control Valve |
|---|---|
| Temperatuur van de media | Laagtemperatuur, hoogtemperatuur, andere |
| Media | Meerdere media |
| Werkdrukbereik | Aangepast |
| Bedrijfstemperatuur | Standaardtype (P): -45°C tot +250°C |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| type van de klep | Regelklep |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Naam van het product | Verwijderde digitale klepcontroleur |
| Communicatieprotocol | 4-20 MA HART |
| Mededeling | Hart revisie 5 of 7 protocol |
|---|---|
| Luchttoevoerdruk | Enkelwerkend: 20 tot 100 psi max (1,4 tot 6,9 bar) |
| Afmeting van de actuator | 2-12 inch |
| Materialen | Getropicaliseerd aluminium |
| Luchtvoorziening | 30 psi (2.1 bar |
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
|---|---|
| Voeding | 4-20mA |
| Verbindingen (Supply and Actuator) | 1/2 "NPT |
| Nauwkeurigheid | ± 0,5% Volledige lengte |
| Ventieltype | regelklep |
| Bereik | 14” tot 120” (355 tot 3048 mm) |
|---|---|
| Lichaamsmaterialen | koolstofstaal; roestvrij staal; staal-moly |
| Verdringer materialen | roestvrij staal; andere materialen op aanvraag |
| Torque Tube-materialen | Inconel; RVS overige materialen op aanvraag |
| Type | Digitale niveauzender |
| Poortgrootte | 1/4 NPT |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Lucht, inert gas, schoon water, lichte olie |
| Maximale media-/omgevingstemperatuur | 149 °F (65 °C) ongeveer |
| Stroomverbruik | ~0,48 W (voor spoel) |
| Voeding/spoelspanning | 24 V DC nominaal |