| Communicatieprotocol | In een deksel |
|---|---|
| Diagnostiek | Ja |
| Max uitlaatdruk | 145 psi |
| temperatuur van media | Normale temperatuur |
| Procescontrole | Flow, druk, temperatuur, niveau |
| Ingangssignaal | 4 tot 20 mA DC constante stroom bij 30 VDC |
|---|---|
| Devel druk | 0,3 bar (5 psi) boven actuatorvereiste |
| Leveringsmiddel | Lucht of Aardgas |
| Onafhankelijke lineariteit | ±2 procent van het uitgangssignaalbereik |
| Hysterese | 0,6 procent van de overspanning |
| Ingangssignaal | 4-20 mA HART (belastingsspanning typisch 6,6 V) |
|---|---|
| Verpakking Details | Doos + houten krat + beschermende verpakking |
| Levertijd | 60 dagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 600 eenheden per jaar |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot +85°C (-40°F tot +185°F) |
|---|---|
| Bescherming tegen binnendringing | IP66 |
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
| Voedingsluchtdruk | 1,4 tot 6 bar (20 tot 90 psi) |
| Elektroverbindingen | 1/4 NPT |
| Bewegingstype | Lineair/Roterend |
|---|---|
| Acteertype | Enkele / dubbel |
| Devel druk | 0,14 tot 0,7 MPa (1,4 tot 7 bar) |
| Buisingang | G 1/2 of 1/2 NPT of M20x1,5P |
| Luchtverbinding | Rc 1/4 of 1/4 NPT of G 1/4 |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
|---|---|
| Mededeling | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Verpakking Details | Doos + houten krat + beschermende verpakking |
| Levertijd | 60 dagen |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
| Lineariteit | +/- 1 procent Volledige schaal |
| Voedingsdruk | 20 tot 150 psi |
| Kenmerken | Gemakkelijk, eenvoudig, nauwkeurig |
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
|---|---|
| Hysteresis + DeadBand | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Werktemperatuur | -50°C tot +85°C |
| Precisiteit | +/- 0,5% Volledige looptijd |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Vastgesteld punt | 4 tot 20 mA |
|---|---|
| Klepreis | 3,6 tot 300 mm |
| Openingshoek | 24 aan 100° |
| Materiaal | Aluminium |
| Mededeling | HART® gebieds communicatie protocol |
| Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
|---|---|
| Kenmerken | Gemakkelijk, eenvoudig, nauwkeurig |
| Lineariteit | +/- 1 procent Volledige schaal |
| Stroomvoorziening | 4-20 mA |
| Diagnostiek | Standaarddiagnose, geavanceerde diagnose. |