| Max uitlaatdruk | 145 psig |
|---|---|
| Diagnostiek | Ja |
| Leveringsmedia | Lucht, aardgas, stikstof |
| Procescontrole | Flow, druk, temperatuur, niveau |
| Verpakking Details | Kartonnen doos |
| Ingangsstroomwaaier | 4~20mA gelijkstroom |
|---|---|
| Afmeting aansluiting luchtbron | PT1/4, NPT1/4 |
| Ingress Protection Rating | IP66 |
| De Waaier van de inputdruk | 0,14 ~ 0,7 mpa |
| Afmeting aansluiting manometer | PT1/8, NPT1/8 |
| Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
|---|---|
| Kenmerken | Gemakkelijk, eenvoudig, nauwkeurig |
| Hysteresis + DeadBand | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Modelnummer | SVI II |
| Herhaalbaarheid | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Inputsignaal | 4~20mA gelijkstroom |
|---|---|
| Impedantie | 500Ω (20mA gelijkstroom) |
| Leveringsdruk | 0.14~0.7Mpa |
| Slag | Lineair type: 10~150mm, Roterend type: 0~90º |
| Luchtverbinding | PT1/4, NPT1/4 |
| Process Control | Flow, Pressure, Temperature, Level |
|---|---|
| Diagnostiek | - Ja, dat klopt. |
| Stroombron | Lokaal |
| Area Classification | Explosion Proof, Intrinsically Safe, FISCO, Type N, Flame Proof, Non-incendive For FM |
| Communication Protocol | 4-20 MA HART |
| Bedrijfstemperatuur | -52 tot 85 ° C (-62 tot 185 ° F) |
|---|---|
| Stroomsignaaluitgang | 4 - 20 mA |
| Communicatieprotocol | Hart -protocol |
| Voedingsbereik | 12.5 tot 40 VDC (meestal 24 VDC) |
| Verpakking Details | Kartonnen doos + bescherming |
| Bescherming tegen binnendringing | IP66 |
|---|---|
| Diagnostiek | Ja |
| Luchtverbruik | 0,3 SCFM (standaard); 0,075 SCFM (lage bloeding) @ 60 psi |
| Communicatieprotocol | Analog, Hart, Foundation Fieldbus, discrete I/O |
| Bedrijfstemperatuur | -55 ° C tot +85 ° C (-67 ° F tot +185 ° F) |
| Communicatiepoortprotocol | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION-veldbus |
|---|---|
| Type pneumatische aansluiting | 0.25 inch 18 NPT G 1/4 |
| Ingangsdruk | 1,4...6 bar |
| Slag bereik | 8...260 mm |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
| Bescherming | IP66 |
|---|---|
| Invoersignaalbereik | 4 - 20 mA HART |
| Luchttoevoerdruk | 1,4 tot 7,0 bar |
| Gewicht van de kleppositionering | 2,5 kg (5,5 lb) |
| Verpakking Details | Kartonnen doos/houten kist |
| Pneumatische werking | Eenvoudig of dubbelwerkend, uitvalveilig, roterend en lineair |
|---|---|
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Precisiteit | +/- 0,5% Volledige looptijd |
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |