| Ingangssignaal | 4~20mA gelijkstroom |
|---|---|
| Hartinfarct | 10 ~ 150 mm (lineair type), 0 ~ 900 (roterend type) |
| Devel druk | 0,14-0,7 MPa (1,4-7 bar) |
| Luchtverbinding | PT1/4, NPT1/4, G1/4 |
| Maatverbinding | PT1/8, NPT1/8 |
| Uitgangssignaal | 4-20mA |
|---|---|
| Devel druk | 1,4 tot 8 bar / 20 tot 115 psi |
| Standaard temperatuurbereik | -40 °C tot +85 °C / -40 °F tot +185 °F |
| Voedingsspanning | 12-30 VDC |
| Mededeling | In een deksel |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Werktemperatuur | -50°C tot +85°C |
| Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
| Minimumstroomsignaal | 3.2 mA |
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
| Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
|---|---|
| Kenmerken | Gemakkelijk, eenvoudig, nauwkeurig |
| Hysteresis + DeadBand | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Modelnummer | SVI II |
| Herhaalbaarheid | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
|---|---|
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Modelnummer | 3582i |
| Procesbeheersing | Stroom, Druk, Temperatuur, Niveau |
| Leveringsmedia | Lucht |
| Inputsignaal | 4~20mA gelijkstroom |
|---|---|
| Impedantie | 500Ω (20mA gelijkstroom) |
| Leveringsdruk | 0.14~0.7Mpa |
| Slag | Lineair type: 10~150mm, Roterend type: 0~90º |
| Luchtverbinding | PT1/4, NPT1/4 |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Montage-type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Montage-type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Modelnummer | SVI1000/SVI2/SVI3 |
|---|---|
| Certificering van gevaarlijke gebieden | ATEX / FM / CSA / IEC Intrinsic |
| Valve-instellingspunt | 4-20mA, 450 Ohm Invoerweerstand |
| Hoofdstuk | Aluminium ASTM 360 |
| Verwijderde positie sensor | kOhms 1 |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
|---|---|
| Minimumstroomsignaal | 3.2mA |
| Hoofdstuk | Aluminium ASTM 360 |
| Verplichte eindspanning | 9Vdc bij 20mA |
| Valve-instellingspunt | 4-20mA, 450 Ohm Invoerweerstand |