| Bedrijfstemperatuur | -52 tot 85 ° C (-62 tot 185 ° F) |
|---|---|
| Stroomsignaaluitgang | 4 - 20 mA |
| Communicatieprotocol | Hart -protocol |
| Voedingsbereik | 12.5 tot 40 VDC (meestal 24 VDC) |
| Verpakking Details | Kartonnen doos + bescherming |
| Bescherming tegen binnendringing | IP66 |
|---|---|
| Diagnostiek | Ja |
| Luchtverbruik | 0,3 SCFM (standaard); 0,075 SCFM (lage bloeding) @ 60 psi |
| Communicatieprotocol | Analog, Hart, Foundation Fieldbus, discrete I/O |
| Bedrijfstemperatuur | -55 ° C tot +85 ° C (-67 ° F tot +185 ° F) |
| Communicatiepoortprotocol | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION-veldbus |
|---|---|
| Type pneumatische aansluiting | 0.25 inch 18 NPT G 1/4 |
| Ingangsdruk | 1,4...6 bar |
| Slag bereik | 8...260 mm |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
| Bescherming | IP66 |
|---|---|
| Invoersignaalbereik | 4 - 20 mA HART |
| Luchttoevoerdruk | 1,4 tot 7,0 bar |
| Gewicht van de kleppositionering | 2,5 kg (5,5 lb) |
| Verpakking Details | Kartonnen doos/houten kist |
| Bedrijfstemperatuur. Bereik | -40°C tot +85°C |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HART (optioneel) |
| Herhaalbaarheid | ≤0,5% |
| Bescherming van de behuizing | IP66/NEMA 4x |
| Luchtverbruik | Ontwerp met laag verbruik |
| Pneumatische werking | Eenvoudig of dubbelwerkend, uitvalveilig, roterend en lineair |
|---|---|
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Precisiteit | +/- 0,5% Volledige looptijd |
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Montage-type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| COMMUNICATION | FOUNDATION fieldbus |
|---|---|
| Statische vernietigingsgrenzen | 100 MA |
| Signal range | 4 to 20 mA |
| Minimum current | 3.6 mA for display 3.8 mA for operation |
| Deviation | ≤1 % |
| Werkdrukbereik | Aangepast |
|---|---|
| Nominale druk | PN16, 25, 40 |
| Toepassing | Petrochemie, steenkoolchemie, energiecentrales, enz. |
| De Druk van de luchtlevering | Maximaal 6 bar. |
| Type verbinding | Flanken |
| Mededeling | HART 7 |
|---|---|
| Behuizing en dekking | Aluminium (legering nr. 230) poederbedekt |
| Beschermingsklasse | IP 66/type 4X |
| Omgevingstemperatuur | -40 ... 85°C (-40 ... 185°F) |
| Voedingsluchtdruk | 1,4-10 bar (20-145 psig) |