| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Werkwijze | Dubbel optreden |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,25% |
| temperatuur | -40 ° +85 ° |
| Leveringsmedia | Luchtgas |
| Gewicht | 8.3 pond (3,9 kg) Aluminium 20,5 pond (9,3 kg) roestvrij staal |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | < 0,05% Volle schaal |
| Huismateriaal | Gegooid, poedergeverfd aluminium, roestvrij staal |
| Modelnummer | Logix 3200MD Digitale HART Positioner |
| Stroomvoorziening | Twee draden, 4-20 MA 10,0 tot 30,0 VDC |
| Controlesignaal | 4-20 mA |
|---|---|
| Verbindingen | Flanken |
| Materiaal | Nodular ductiel ijzer, warmtebehandeld |
| Type zitring | Kegelvormig, afgesloten met O-ring |
| lekken | 0.01% X Nominale ventielcapaciteit |
| Modelnummer | Tzidc-200 |
|---|---|
| Toepassing | Elektropneumatische kleppositionator |
| Type voorwerp van het apparaat | ABB TZIDC-200 V2.2-HART |
| Protocol | HERT |
| type | Digitale positioner |
| Ingangssignaalopties | 4-20 mA (analoog), HART, FOUNDATION Fieldbus |
|---|---|
| Luchttoevoerdruk | 3-7 bar |
| Beschermingsgraad | IP66 |
| Nauwkeurigheid | ≤ 0,25 % |
| Temperatuurbereik | -52 °C tot +85 °C (-62 °F tot +185 °F) |
| Naam van het product | Schakelaar van de de Monitorsgrens van de Westlock de Roterende Positie 2200 Reeksen en 2600 Reeksen |
|---|---|
| Model | 2600& 2200 |
| Temperaturen. Waaier | -30°C aan +85°C |
| Merk | Westlock |
| Schacht en hardware | Roestvrij staal |
| Omgevingstemperatuur | -20°C tot +60°C |
|---|---|
| Materiaal | SS304, SS316 of op maat |
| Nominale diameter | 2.5" ((63mm), 4" ((100mm), 6" ((150mm) |
| Verbinding | Flanke, klem, draad, gezond verstand draad |
| Naam van het product | Flowserve valve positioner |
| Productnaam | Chinese controleklep met van het de Klepinstelmechanisme TS600 van Tissin Slimme de Reeks pneumatisc |
|---|---|
| Merk | Tissin |
| Model | TS600 |
| Matriaal | Legering/staal |
| Klepstijl | Positioner |
| Type | Hogedruk differentieelregelklep met meerdere lagen mouwen |
|---|---|
| Verbindingstype | Flens, socketlas, stuiklas |
| Flensgezichtstype | FF, RF, RJ, TG, MFM |
| Flens standaard | JIS B2201, ASME B16.5, JB/T79, HG20592 |
| Verbindingsgrootte | SW 32~80mm, BW 65~600mm |
| Productnaam | samson Type 3731-3 3730-2 3730-3 3730-4 3730-5 van instelmechanismeklep en digitaal instelmechanisme |
|---|---|
| Merk | SAMSON |
| Model | 3730 |
| Matriaal | Het staal van aluminium/stainless |
| Klepstijl | Positioner |