| Diagnostiek | Ja |
|---|---|
| Montagetype | Integraal gemonteerd |
| Leveringsmedia | Lucht, niet -corrosief gas |
| Procescontrole | Stroomdruk Temperatuurniveau |
| Bedrijfstemperatuur | Standaardtemperatuur, hoge temperatuur |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
|---|---|
| Mededeling | In een deksel |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Diagnostiek | Ja |
| Devel druk | 1,4-8 bar / 20-115 psi |
| Ladingsimpedantie | ≤ 8,2 V |
|---|---|
| Minimumstroom | 3,6 mA voor display, 3,8 mA voor bediening |
| Toegestane omgevingstemperatuur | -20 tot +80 °C, met metalen kabelwartel -40 tot +80 °C |
| Uitgangssignaal | 4 tot 20 mA |
| Voedingsspanning | 12 tot 30 V gelijkstroom |
| Invoersignaalbereik | 4-20 mA (gesplitst bereik minimale amplitude 8 mA) |
|---|---|
| Luchttoevoer | 20 tot 100 psig (regelen 5 tot 10 psi boven het veerbereik van de actuator) |
| Actuatorslag | 20 mm tot 150 mm of 55° tot 90° |
| Actie | Eenmalig optreden/uitval/dubbel optreden |
| Bedrijfstemperatuur | -4 °F tot +158 °F |
| Terugkoppeling | met koppel terug of terug zonder koppel |
|---|---|
| Maximum afzetdruk | 101 psig |
| Communicatie protocol | HERT, Analogon 4-20mA |
| Verpakking Details | Verpakking: Het Gewicht van de vissersdoos: 1.5Kg/set afmeting: 250MMX100MMX80MM |
| Levertijd | 6-8 weken |
| Merk / Fabrikant | Masoneilan |
|---|---|
| Ingangs-/uitgangsverbindingen | Leidingingangen of integrale connectoren |
| Luchtverbruik (stabiele toestand) | Laag, doorgaans < 0,1 SCFM |
| Ingangssignaal (pneumatisch) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| De druk van de outputlucht | 0 tot 100% van toevoerdruk |
| Verpakking Details | Verpakkingstype: kartondoos/niet-berokings houten doos |
|---|---|
| Merknaam | FOXBORO |
| Modelnummer | FOXBORO SRD991 |
| Mededeling | In een deksel |
|---|---|
| Diagnostiek | Ja |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Verpakking Details | Kartonnen doos |
| INGANGSWEERSTAND | 400 Wmax/20 mA |
|---|---|
| Goedkeuringsinstanties | Intrinsiek veilige CCC |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Trillingseigenschappen2G bij 5 tot 400 Hz | 2G bij 5 tot 400 Hz |
| Invoer | 4 tot 20 mA HART-communicatie |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
|---|---|
| Mededeling | In een deksel |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Goedkeuringen | Ex ia / Ex nA: ATEX, IECEx, INMETRO |
| Verpakking Details | Doos + houten krat + beschermende verpakking |