| Productnaam | Azbil geavanceerde drukzender GTX200 GTX15F GTX30D GTX40D |
|---|---|
| Merk | Azbil |
| Model | GTX200 GTX15F GTX30D GTX40D |
| Matrial | Legering/Staal |
| Klepstijl | Drukzender |
| Ingress Protection Rating | IP66 |
|---|---|
| Normale werktemperatuurbereik | -25℃~80℃ (standaardtype) |
| Afmeting aansluiting manometer | PT1/8, NPT1/8 |
| De Waaier van de inputdruk | 0,14 ~ 0,7 mpa |
| Ingangsstroomwaaier | 4~20mA gelijkstroom |
| Communicatieprotocol | HART 7 |
|---|---|
| Maximumoutputdruk | 145 psig |
| Werktemperatuur | Standaard temperatuur, extreme temperatuur |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Invoersignaal | 4-20 mA DC, 24 VDC |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
|---|---|
| Mededeling | In een deksel |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Diagnostiek | Ja |
| Levering van stroom | Lusvoeding, 4-20 mA |
| voorwaardelijk | Nieuw |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HART 5 of HART 7 |
| Analoog signaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| Media | Lucht & Gas |
| Elektrische aansluiting | 1 /2 NPT intern of M20 |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Werkwijze | Dubbel optreden |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,25% |
| temperatuur | -40 ° +85 ° |
| Leveringsmedia | Luchtgas |
| Gewicht | 8.3 pond (3,9 kg) Aluminium 20,5 pond (9,3 kg) roestvrij staal |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | < 0,05% Volle schaal |
| Huismateriaal | Gegooid, poedergeverfd aluminium, roestvrij staal |
| Modelnummer | Logix 3200MD Digitale HART Positioner |
| Stroomvoorziening | Twee draden, 4-20 MA 10,0 tot 30,0 VDC |
| Controlesignaal | 4-20 mA |
|---|---|
| Verbindingen | Flanken |
| Materiaal | Nodular ductiel ijzer, warmtebehandeld |
| Type zitring | Kegelvormig, afgesloten met O-ring |
| lekken | 0.01% X Nominale ventielcapaciteit |
| Modelnummer | Tzidc-200 |
|---|---|
| Toepassing | Elektropneumatische kleppositionator |
| Type voorwerp van het apparaat | ABB TZIDC-200 V2.2-HART |
| Protocol | HERT |
| type | Digitale positioner |
| Ingangssignaalopties | 4-20 mA (analoog), HART, FOUNDATION Fieldbus |
|---|---|
| Luchttoevoerdruk | 3-7 bar |
| Beschermingsgraad | IP66 |
| Nauwkeurigheid | ≤ 0,25 % |
| Temperatuurbereik | -52 °C tot +85 °C (-62 °F tot +185 °F) |