| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
|---|---|
| Kenmerken | Eenvoudige inbedrijfstelling met snelle, eenvoudige configuratie |
| Invoersignaal | Elektrisch |
| Voltagevoorziening (maximaal) | 30 VDC |
| Type | Digitale positioner |
| Ingangssignaal | 3-15 psi pneumatisch of 4-20 mA elektrisch signaal |
|---|---|
| Standaard werkende temperatuur | -20°C tot 70°C, aangepast bereik op aanvraag beschikbaar |
| CV Max. lage stroom | ND 1/4" ingang 0,34 uitgang 0,34; ND 1/2" ingang 0,637 uitgang 0,79 |
| Voedingsverbinding | ND 1/4" voor SA/CL-2, ND 1/2" voor SA/CL-1 |
| Devel druk | 2.5 tot 7 bar |
| Communicatieplatform | In een deksel |
|---|---|
| Type | Digitale kleppositieer |
| Devel druk | 20 - 100 psi (1.4 - 7 bar) |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal van de schaal | Industriële aluminiumbehuizing |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Pneumatische werking | Eenvoudig of dubbelwerkend, uitvalveilig, roterend en lineair |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Precisiteit | +/- 0,5% Volledige looptijd |
| Lineariteit | +/- 1 procent Volledige schaal |
| De Druk van de luchtlevering | Single-acting (van 1,4 tot 6,9 bar), double-acting (van 1,4 tot 10,3 bar) |
|---|---|
| Hysteresis + DeadBand | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Precisiteit | +/- 0,5% Volledige looptijd |
| Lineariteit | +/- 1 procent Volledige schaal |
| Voedingsdruk | 20 tot 150 psi |
| productnaam | Slim het instelmechanisme elektro pneumatisch instelmechanisme van KOSO PPA801 |
|---|---|
| Merk | KOSO |
| Model | PPA801 |
| Matrial | Legering/Staal |
| Klepstijl | Instelmechanisme |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
|---|---|
| Luchtlevering | 280 SLPM @ 30psi |
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Stroomvoorziening | 4-20 mA |
| Het ontwerpvoorwaarden van het kleplichaam | PN16 |
|---|---|
| Grootte | 340*240*240mm |
| Gewicht | 82kg |
| PMA - Maximum - toelaatbare druk | 16 bar g |
| TMA - Maximum - toelaatbare temperatuur | 220℃ |
| de industrieën | Energie, chemische industrie, water, olie en gas, algemene industrie, mijnbouw |
|---|---|
| Invoer | 4-20 mA |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
| Omgevingstemperatuur | -20°C tot +60°C |
| Producten | Positioner |
| Pneumatische werking | Eenvoudig of dubbelwerkend, uitvalveilig, roterend en lineair |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
| Werktemperatuur | -50°C tot +85°C |
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |