| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
|---|---|
| Leveringsmedia | Lucht, Aardgas, Stikstof |
| Montage-type | Integral gemonteerd |
| Energiebron | Lokaal |
| Garantie | 1 jaar |
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
|---|---|
| De Druk van de luchtlevering | Single-acting (van 1,4 tot 6,9 bar), double-acting (van 1,4 tot 10,3 bar) |
| Luchtlevering | 280 SLPM @ 30psi |
| Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
| Stroomvoorziening | 4-20 mA |
| Lineariteit | +/- 1 procent Volledige schaal |
|---|---|
| Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
| Precisiteit | +/- 0,5% Volledige looptijd |
| Werktemperatuur | -50°C tot +85°C |
| Diagnostiek | Standaarddiagnose, geavanceerde diagnose. |
| Luchtlevering | 280 SLPM @ 30psi |
|---|---|
| Voedingsdruk | 20 tot 150 psi |
| Minimumstroomsignaal | 3.2 mA |
| Kenmerken | Gemakkelijk, eenvoudig, nauwkeurig |
| Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
| Certificeringen | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, aardgasgecertificeerd |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HERT, Analogon 4-20mA |
| Energiebron | Lokaal |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Modelnummer | Logix 3200MD |
|---|---|
| Verbinding | Flanke, klem, draad, gezond verstand draad |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Precisiteit | ±1%, ±1,6% |
| Voedingsdruk | 150 PSI |
| Certificeringen | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, PED, UL, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, ANZEx |
|---|---|
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Modelnummer | DVC2000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Diagnostiek | - Jawel. |
| Invoer | 4-20 mA |
|---|---|
| Verbinding | Flanke, klem, draad, gezond verstand draad |
| Omgevingstemperatuur | -20°C tot +60°C |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Lineariteit | +/- 1 procent Volledige schaal |
| Pneumatische werking | Eenvoudig of dubbelwerkend, uitvalveilig, roterend en lineair |
| Hysteresis + DeadBand | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Diagnostiek | Standaarddiagnose, geavanceerde diagnose. |
| Luchtlevering | 280 SLPM @ 30psi |
|---|---|
| Voedingsdruk | 20 tot 150 psi |
| Modelnummer | SVI II |
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Pneumatische werking | Eenvoudig of dubbelwerkend, uitvalveilig, roterend en lineair |