| Luchtcapaciteit | 0 5 Nm3 /h @ 4 Bar (<0 3 SCFM @ 60 Psi) |
|---|---|
| Standaardspanning | 10 VDC |
| Type | Digitale positioner |
| Kenmerken | Eenvoudige inbedrijfstelling met snelle, eenvoudige configuratie |
| Luchtverbruik | 0.53 Nm3 /h @ 6 Bar (0,31 SCFM @ 87 Psi) |
| Voltagevoorziening (maximaal) | 30 VDC |
|---|---|
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| luchtvochtigheid | 0-100% Niet-condenserend |
| Communicatieprotocol | HART |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Montage-type | Verstuiver gemonteerd |
|---|---|
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Communicatieprotocol | 4-20mA analoog |
| Gebiedsclassificatie | Explosiebestendige, intrinsiek veilige, niet-brandbare, stofbestendige |
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Producten | Positioner |
|---|---|
| Modelnummer | Logix 520MD |
| Standaardspanning | 10 VDC |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Voltagevoorziening (maximaal) | 30 VDC |
| Naam van het product | Masonelian 21000-serie bolkleppen met SVI2 21123121 klepstandsteller en 87/88 actuator |
|---|---|
| Model | 21000 |
| Grootte | 3/4“ door 8“ |
| Levering | Pneumatisch |
| Brandnaam | Masonelian |
| Process/Valve Temperature Range | -196°C 至 +450°C 以上 |
|---|---|
| Linearity | ±0.5% To ±2.0% Of Span |
| Mounting | Direct Mount On Linear (stem) Or Rotary (ISO 5211) Actuators |
| Input/Output Connections | Conduit Entries Or Integral Connectors |
| Output Air Pressure | 0 To 100% Of Supply Pressure |
| Compatibiliteit van actuatoren | Enkelwerkend (veerteruggang) en dubbelwerkend |
|---|---|
| Kalibratie | Instelbaar in veld (nul, bereik, actie) |
| Luchtverbruik (stabiele toestand) | Laag, doorgaans < 0,1 SCFM |
| Merk / Fabrikant | Masoneilan |
| De druk van de outputlucht | 0 tot 100% van toevoerdruk |
| Input Signal | 4-20mA DC or 0-10mA DC |
|---|---|
| Torque | 34~13500Nm |
| Power | Electric |
| Voltage | AC / DC 220V, AC 380V |
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Modelnummer | SVI II |
|---|---|
| De Druk van de luchtlevering | Single-acting (van 1,4 tot 6,9 bar), double-acting (van 1,4 tot 10,3 bar) |
| Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
| Hysteresis + DeadBand | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Leveringsmedia | Lucht, Aardgas, Stikstof |
|---|---|
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
| Gebiedsclassificatie | Explosiebestendige, intrinsiek veilige, FISCO, type N, vlambestendige, niet-brandbestendige voor FM |
| Energiebron | Lokaal |
| Garantie | 1 jaar |