| Naam van het product | Schakelaar van de de Monitorsgrens van de Westlock de Roterende Positie 2200 Reeksen en 2600 Reeksen |
|---|---|
| Model | 2600& 2200 |
| Temperaturen. Waaier | -30°C aan +85°C |
| Merk | Westlock |
| Schacht en hardware | Roestvrij staal |
| Omgevingstemperatuur | -20°C tot +60°C |
|---|---|
| Materiaal | SS304, SS316 of op maat |
| Nominale diameter | 2.5" ((63mm), 4" ((100mm), 6" ((150mm) |
| Verbinding | Flanke, klem, draad, gezond verstand draad |
| Naam van het product | Flowserve valve positioner |
| Productnaam | Chinese controleklep met van het de Klepinstelmechanisme TS600 van Tissin Slimme de Reeks pneumatisc |
|---|---|
| Merk | Tissin |
| Model | TS600 |
| Matriaal | Legering/staal |
| Klepstijl | Positioner |
| Handeling | Lineaire lente-terugkeer, |
|---|---|
| Certificeringen | Geschikt voor SIL, ATEX, CUTR, PED |
| Controletype | Aan/uit, throttling |
| Bedrijfstemperatuur | Cryogeen, lage temperatuur, standaardtemperatuur, hoge temperatuur |
| krachtbron | Pneumatisch, Hand |
| Handeling | Lineaire lente-terugkeer, |
|---|---|
| Certificeringen | Geschikt voor SIL, ATEX, CUTR, PED |
| Controletype | Aan/uit, throttling |
| Bedrijfstemperatuur | Cryogeen, lage temperatuur, standaardtemperatuur, hoge temperatuur |
| krachtbron | Pneumatisch, Hand |
| Handeling | Lineaire lente-terugkeer, |
|---|---|
| Certificeringen | Geschikt voor SIL, ATEX, CUTR, PED |
| Controletype | Aan/uit, throttling |
| Bedrijfstemperatuur | Cryogeen, lage temperatuur, standaardtemperatuur, hoge temperatuur |
| krachtbron | Pneumatisch, Hand |
| Productnaam | samson Type 3731-3 3730-2 3730-3 3730-4 3730-5 van instelmechanismeklep en digitaal instelmechanisme |
|---|---|
| Merk | SAMSON |
| Model | 3730 |
| Matriaal | Het staal van aluminium/stainless |
| Klepstijl | Positioner |
| Modelnummer | SVI II |
|---|---|
| Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
| Werktemperatuur | -50°C tot +85°C |
| Hysteresis + DeadBand | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Lineariteit | +/- 1 procent Volledige schaal |
| Productnaam | samson Type 3731-3 3730-2 3730-3 3730-4 3730-5 van instelmechanismeklep en digitaal instelmechanisme |
|---|---|
| Merk | SAMSON |
| Model | 3730 |
| Matriaal | Het staal van aluminium/stainless |
| Klepstijl | Positioner |
| Type | Hogedruk differentieelregelklep met meerdere lagen mouwen |
|---|---|
| Verbindingstype | Flens, socketlas, stuiklas |
| Flensgezichtstype | FF, RF, RJ, TG, MFM |
| Flens standaard | JIS B2201, ASME B16.5, JB/T79, HG20592 |
| Verbindingsgrootte | SW 32~80mm, BW 65~600mm |