| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
|---|---|
| Lineariteit | ≤ ±0,75% van overspanning |
| Luchtverbruik | 0,24 normale m³/u bij 1,4 bar (circa) |
| Materiaal behuizing | aluminium of roestvrij staal |
| Omgevingstemperatuur | -40 ° C tot +80 ° C |
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
|---|---|
| Lineariteit | ≤ ±0,75% van overspanning |
| Luchtverbruik | 0,24 normale m³/u bij 1,4 bar (circa) |
| Materiaal behuizing | aluminium of roestvrij staal |
| Omgevingstemperatuur | -40 ° C tot +80 ° C |
| Luchttoevoerdruk | 1,4 tot 7,0 bar |
|---|---|
| Bescherming | IP66 |
| Invoersignaalbereik | 4 - 20 mA HART |
| Gewicht van de kleppositionering | 2,5 kg (5,5 lb) |
| Operationeel drukbereik | 0-10 bar |
| Acteren | Het verdubbelen van Acteren of Enig Acteren |
|---|---|
| Terugkoppeling | met koppel terug of terug zonder koppel |
| Slag | Slagwaaier |
| Verpakking Details | Vissers standaardverpakking, Gewicht: Ong. 3.5Kg/set |
| Levertijd | 6-8 weken |
| Merk / Fabrikant | Masoneilan |
|---|---|
| Voedingsluchtdruk | Typisch 1,4 tot 7 bar (20 tot 100 psig) |
| Proces-/kleptemperatuurbereik | -196 ° C tot +450 ° C |
| Goedkeuringen voor gevaarlijke gebieden | ATEX, IECEx, FM, CSA (voor gecertificeerde modellen) |
| Montage | Directe montage op lineaire (steel) of roterende (ISO 5211) actuatoren |
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | ≤ ±0,3% |
| Montagerichting | Elke positie (beste prestatie rechtop) |
| Materiaal behuizing | aluminium of roestvrij staal |
| Omgevingstemperatuur | -40 ° C tot +80 ° C |
| Communicatiepoortprotocol | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION-veldbus |
|---|---|
| Type pneumatische aansluiting | 0.25 inch 18 NPT G 1/4 |
| Ingangsdruk | 1,4...6 bar |
| Slag bereik | 8...260 mm |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
|---|---|
| Luchttoevoerdruk | 140 tot 700 kPa |
| Communicatiesysteem | Alleen HART6-communicatie |
| Nauwkeurigheid | ±1,0% FS |
| Omgevingstemperatuur | -40 tot +80°C |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
|---|---|
| Mededeling | In een deksel |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Diagnostiek | Ja |
| Levering van stroom | Lusvoeding, 4-20 mA |
| Gehechtheid | Pijp of muursteun |
|---|---|
| Opzettende positie | Rechtop, gecondenseerde drainage naar beneden |
| Omgevingstemperatuur | -40… +60°C |
| Materiaal | Staal |
| Gewicht, ong. | 1.8 kg |