| Product name | China Pneumatic Bellows Control Valve |
|---|---|
| Nominal diameter | DN15 ~ DN300 |
| Nominal pressure | PN16/25/40/63/100 |
| Operating temperature | -45℃~ 350℃ |
| Valve body material | Cast steel, chromium-molybdenum steel, stainless steel |
| Instellen | 4 tot 20 ma |
|---|---|
| Valveverplaatsing | 3.6 tot 300 mm |
| Openingshoek | 24 tot 100° |
| Materiaal | Staal |
| Mededeling | HART® veldcommunicatieprotocol |
| Werktemperatuurgrenswaarden | -58°F tot 185°F (-50°C tot 85°C) |
|---|---|
| Levert drukeffect | 0,05% per psi |
| Isolatieweerstand | Meer dan 10 G Ohm bij 50% RH |
| Snelle tijdelijke burst | Geen effect bij 2 kV |
| relatieve vochtigheid | 10 tot 90% niet-condenserend |
| Werktemperatuurgrenswaarden | -58°F tot 185°F (-50°C tot 85°C) |
|---|---|
| Levert drukeffect | 0,05% per psi |
| Isolatieweerstand | Meer dan 10 G Ohm bij 50% RH |
| Snelle tijdelijke burst | Geen effect bij 2 kV |
| relatieve vochtigheid | 10 tot 90% niet-condenserend |
| Nominale druk | PN16/PN25 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot 200°C |
| Nominale diameter | DN15 ~ DN300 |
| Klep lichaamsmateriaal | Roestvrij staal |
| Verpakking Details | Houten doos + bescherming |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
|---|---|
| Slag bereik | 8-260 mm |
| Modelnummer | SRD991 |
| Inlaatdruk | 1.4-6 bar |
| Lineariteit | < 0,4% van de reisspan |
| Vastgesteld punt | 4 tot 20 mA |
|---|---|
| Klepreis | 3,6 tot 300 mm |
| Openingshoek | 24° aan 100° |
| Materiaal | Aluminium |
| Verpakking Details | Steriliseerden de de uitvoer houten dozen voor buitenlandse handel, IPPC houten dozen en triplexdoze |
| Vastgesteld punt | 4 tot 20 mA |
|---|---|
| Klepreis | 3,6 tot 300 mm |
| Openingshoek | 24 aan 100° |
| Materiaal | Aluminium |
| Verpakking Details | Steriliseerden de de uitvoer houten dozen voor buitenlandse handel, IPPC houten dozen en triplexdoze |
| Vastgesteld punt | 4 tot 20 mA |
|---|---|
| Klepreis | 3,6 tot 300 mm |
| Openingshoek | 24 aan 100° |
| Materiaal | Aluminium |
| Verpakking Details | Steriliseerden de de uitvoer houten dozen voor buitenlandse handel, IPPC houten dozen en triplexdoze |
| Packaging Details | Packing type: cardboard box/non-fumigation wooden box |
|---|---|
| Merknaam | FOXBORO |
| Model Number | FOXBORO SRD991 |
| Document | xiangjing valve&instrument ...t .pdf |