| Communicatieplatform | In een deksel |
|---|---|
| Type | Digitale kleppositieer |
| Devel druk | 20 - 100 psi (1.4 - 7 bar) |
| Garantie | 1 jaar |
| Schaalmateriaal | Industriële aluminiumbehuizing |
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
|---|---|
| voeding | 4-20 mA |
| Verbindingen (Supply and Actuator) | 1/2 "NPT |
| Nauwkeurigheid | ± 0,5% Volledige lengte |
| Kleptype | Regelklep |
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
|---|---|
| voeding | 4-20 mA |
| Verbindingen (Supply and Actuator) | 1/2 "NPT |
| Nauwkeurigheid | ± 0,5% Volledige lengte |
| Kleptype | Regelklep |
| Bedrijfstemperatuur | Standaardtemperatuur, hoge temperatuur |
|---|---|
| Leveringsmedia | Niet corrosief gas |
| Procescontrole | Flow, druk, temperatuur, niveau |
| Positiecontrole | Throttling Control, aan/uit |
| Max uitlaatdruk | 145 psig |
| Communicatieprotocol | 4-20 MA HART |
|---|---|
| Gegevensinterface | Bedraad |
| Diagnostiek | Ja |
| Ingangssignaal | Elektrisch |
| Maximale uitlaatdruk | 145 psig |
| Montagetype | Directe of externe montage op roterende of lineaire regelkleppen |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HART (snelweg adresseerbare externe transducer) |
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
| Luchttoevoerdruk | 1.4 tot 7 bar (20 tot 100 psi) |
| Luchtverbruik | Ongeveer. 0,4 kg/u (bij 1,4 bar) |
| Productnaam | Masonelian 21000 de Kleppen wirh SVI2 21123121 instelmechanisme van de Reeksbol en 87/88 actuator |
|---|---|
| Model | 21000 |
| Grootte | 3/4“ door 8“ |
| Levering | Pneumatisch |
| Merk | Masonelian |
| Communicatieprotocol | HART 7 |
|---|---|
| Maximumoutputdruk | 145 psig |
| Ingangssignaal | 4-20 mA DC, 24 VDC |
| Positiecontrole | Throttling Control, aan/uit |
| Mediavoorziening | Lucht of Aardgas |
| Model | SVI2 AP-21113111 SVI2 AP-21123121 |
|---|---|
| Grootte | 3/4“ door 8“ |
| Aanbod | Pneumatische |
| Brandnaam | Masonelian |
| Gemiddelde temperatuur | -196 tot 425 °C |
| Werktemperatuurgrenswaarden | -58°F tot 185°F (-50°C tot 85°C) |
|---|---|
| De Grenzen van de opslagtemperatuur | -58°F aan 200°F (- 50°C aan 93°C) |
| Het Effect van de leveringsdruk | 00,05% per psi |
| Relatieve luchtvochtigheid | 10 aan non-condensing 90% |
| Isolatieweerstand | Meer dan 10 G Ohm bij 50% RH |