| ABB TZIDC-210 | 5-100 psi (kPa 35-700), (0.35-7 bars) |
|---|---|
| Certificatie | PED, CUTR, ATEX |
| De Classificatie van de inhamdruk | van 210 psi (1,5 MPa, 15 bar) het maximum |
| Werkende Temperatuur | Standaard temperatuur |
| Verbinding | SOLENOÏDE |
| Invoersignaal | Elektrisch |
|---|---|
| Gegevensinterface | Bedraad |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Leveringsmedia | Lucht, Aardgas, Stikstof |
| Procesbeheersing | Stroom, Druk, Temperatuur, Niveau |
| Input Signal | Electric |
|---|---|
| Data Interface | Wired |
| Supply Media | Non Corrosive Gas |
| Process Control | Flow, Pressure, Temperature, Level |
| Position Control | Throttling Control, On/Off |
| Nominale diameter | DN15 ~ DN300 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -45 ℃ ~ 350 ℃ |
| Instelbare verhouding | 50:1 |
| Klep lichaamsmateriaal | Gegoten staal, chroom-molybdeenstaal, roestvrij staal |
| Stroomkenmerken | Gelijk percentage, lineair, snel openen |
| Kalibratie | Instelbaar in veld (nul, bereik, actie) |
|---|---|
| Materialen (behuizing) | Aluminium, roestvrij staal of gecoat gietijzer |
| Luchtverbruik (stabiele toestand) | Laag, doorgaans < 0,1 SCFM |
| Proces-/kleptemperatuurbereik | -196°C tot +450°C |
| Ingangssignaal (elektropneumatisch) | 4-20 Ma DC (standaard) |
| Communicatieprotocol | Hart, 4-20MA analoog |
|---|---|
| Gegevensinterface | Bedraad |
| Diagnostiek | Ja |
| Ingangssignaal | Elektrisch |
| Maximale uitlaatdruk | 101 psig |
| Voedingsdruk | 20 - 100 Psi (1.4 7 Bar) |
|---|---|
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
| Garantie | 1 jaar |
| Certificeringen | ATEX, FM, IEC en CSA-goedkeuringen. |
| Model | IP8000/8100 |
|---|---|
| Maat | 3/4 "tot 8" |
| Levering | Pneumatisch |
| Merk | SMC |
| Spanning | AC / DC 220V, AC 380V, enz |
| Productnaam | China drukgecompenseerde kooiregelklep |
|---|---|
| Nominale druk | PN16/25/40/63/100 |
| Stromingskenmerken | Gelijk percentage, lineair, snel openen |
| Lekkageklasse | ANSI B16.104: IV, V, VI |
| Materiaal van de klepcarrosserie | Koolstofstaal |
| Model | SVI2 AP-21113111 SVI2 AP-21123121 |
|---|---|
| Grootte | 3/4“ door 8“ |
| Aanbod | Pneumatisch |
| Brandnaam | Masonelian |
| Middelgrote Temperatuur | -196 tot 425 °C |