| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
|---|---|
| Max Outlet Pressure | 145 Psig |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
| Certificeringen | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, aardgasgecertificeerd |
| Warranty | one year |
| type van de klep | Pneumatische Controleklep |
|---|---|
| Kleppositioner | Flowserve 3200md |
| Stromingskenmerken | Gewijzigd gelijk percentage, lineair |
| Werktemperatuur | Lage temperatuur (-40°F), hoge temperatuur (250°F) |
| materiaal | Koolstofstaal, Roestvrij, Duplex, Legering |
| Modelnummer | SVI1000 |
|---|---|
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Signaal - Voorraden | 4-20 MA besturingssignaal/geen externe stroom vereist |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Certificeringen | ATEX, FM, IEC en CSA-goedkeuringen. |
| Beveiligingsniveau | IP66 |
|---|---|
| Deadbandaanpassing | Regelbare Deadband om Verschillende Toepassingen aan te passen |
| Kenmerkende functie | Het kan Fouten en Apparatenstatus automatisch ontdekken, en Waarschuwing verstrekken en Snelle Infor |
| Lokale vertoning | LCD Scherm het met 4 digits, dat Huidige Analoge Inputwaarde, Outputwaarde, Vastgestelde Waarde, en |
| Voeding | 12-42V gelijkstroom-Voeding |
| Materiaal | SS304, SS316 of op maat |
|---|---|
| Precisiteit | ±1%, ±1,6% |
| Naam van het product | Flowserve valve positioner |
| Verbinding | Flanke, klem, draad, gezond verstand draad |
| Nominale diameter | 2.5" ((63mm), 4" ((100mm), 6" ((150mm) |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Minimumstroomsignaal | 3.2 mA |
| Hysteresis + DeadBand | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Pneumatische werking | Eenvoudig of dubbelwerkend, uitvalveilig, roterend en lineair |
| Productnaam | Fisher DVC2000 |
|---|---|
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Montage-type | Integral gemonteerd |
| Communicatieprotocol | HERT, Analogon 4-20mA |
| Deviation | ≤1 % |
|---|---|
| Media | Gas |
| Signal range | 4 To 20 MA |
| Direction of action | Reversible |
| Sensitivity | ≤0.1 % |
| Montage compatibiliteit | GULDE volledige serie en andere actuatoren die voldoen aan de IEC/VDI/NAMUR-normen |
|---|---|
| Ingangssignaal | 4-20 mA DC standaard, min. 8,5 V (analoog) / 9,0 V (HART) |
| Uitgangsactie | 0,5 tot 7 bar, enkelwerkend, bereikt 95% van de voorraad |
| Luchttoevoer | Max. 7 bar, vereist schone, droge lucht volgens ISA 7.0.01-norm |
| Bedrijfstemperatuur | -40 tot 85 °C, LCD kan defect raken onder -20 °C |
| naam | Van het instelmechanismelogix MD+ van de controleklep de reeks digitaal instelmechanisme voor Flowse |
|---|---|
| merk | LOGIX |
| model | Logix MD+ |
| Subtype | Digitaal |
| Luchtcapaciteit | 20,8 tot 30,6 NM 3 /h @ 4,1 bar (12,2 tot 18 SCFM @ 60 psi) |