| Naam van het product | Fisher DVC2000 klepstandsteller en Chinese pneumatische regelklep |
|---|---|
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Diagnostiek | - Ja, dat klopt. |
| Montagetype | Integral gemonteerd |
| Leveringsmedia | Lucht, niet corrosief gas |
| Pneumatics | Air or Sweet Natural Gas |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 4-20MA |
| Connections (Supply and Actuator) | 1/2" NPT |
| Nauwkeurigheid | ± 0,5% Volledige lengte |
| Kleptype | Regelklep |
| Product Name | Neles ND9000 intelligente klepcontroller |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Communicatie | HERT, STICHTING Fieldbus, Profibus-PA |
| type van de klep | Regelklep |
| Vastgesteld punt | 4 tot 20 mA |
|---|---|
| Klepreis | 3,6 tot 300 mm |
| Openingshoek | 24 aan 100° |
| Materiaal | Aluminium |
| Verpakking Details | Steriliseerden de de uitvoer houten dozen voor buitenlandse handel, IPPC houten dozen en triplexdoze |
| Voeding | Tweedraads, 4-20 mA, 10,0 tot 30,0 VDC |
|---|---|
| Standaardspanning | 10.0 VDC @ 20 MA |
| Effectieve weerstand | 495 Ω bij 20 mA typisch Voeg 20 Ω toe wanneer HART-communicatie actief is |
| Communicatie | Hart -protocol |
| Temperatuurbereik voor transport en opslag | -40° tot 176°F (-40° tot 80°C) |
| Voeding | Tweedraads, 4-20 mA, 10,0 VDC plus lijnverliezen |
|---|---|
| Invoersignaalbereik | 4 - 20 mA |
| Standaardspanning | 10 tot 32 VDC @ 20 mA |
| Effectieve weerstand | 500 Ω @ 20 mA Typisch |
| Communicatie | HART-protocol (alleen Logix 382X) |
| Gewicht van de kleppositionering | 2,5 kg (5,5 lb) |
|---|---|
| Luchttoevoerdruk | 1,4 tot 7,0 bar |
| Bescherming | IP66 |
| Invoersignaalbereik | 4 - 20 mA HART |
| Verpakking Details | Kartonnen doos/houten kist |
| Werktemperatuur | -55°C aan +85°C |
|---|---|
| Signaal - Mededeling | HERT 7 over 4-20mA |
| Bouw / Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
| Modelnummer | SVI3 Digitale klep positioner |
| Pneumatische werking | Eenvoudig werkend, uitvalveilig, draaiend en lineair |
| Signaal - Mededeling | HERT 7 over 4-20mA |
|---|---|
| Modelnummer | SVI3 Digitale klep positioner |
| Leveringsdruk | 20 tot 120 psi |
| Bouw / Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
| Diagnostiek | Positioner Diagnostics;Advanced Diagnostics;Online Valve Diagnostics |
| Modelnummer | Logix 3200MD Digitale HART Positioner |
|---|---|
| Maximumvoltage | 30.0 VDC |
| Gewicht | 8.3 pond (3,9 kg) Aluminium 20,5 pond (9,3 kg) roestvrij staal |
| Herhaalbaarheid | < 0,05% Volle schaal |
| Stroomvoorziening | Twee draden, 4-20 MA 10,0 tot 30,0 VDC |