| Kleptype | Kogelklep, vlinderklep, membraanklep |
|---|---|
| Devel druk | 20 tot 100 psi (gefilterde, droge, olievrije lucht) |
| Luchtverbruik | 0,9 SCFM @ 20 psi |
| Luchtverbindingen | 1/4 "NPT |
| Bedrijfstemperatuur | -4 tot 176 °F |
| Productnaam | Instelmechanisme van de Masoneilan het Digitale Klep |
|---|---|
| Signaal - Mededeling | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Diagnostiek | Standaarddiagnose;Geavanceerde diagnose |
| Bedrijfstemperatuur | -50°C tot +85°C |
| Kenmerken | Technologie voor contactloze positiesensoren, makkelijk, eenvoudig, nauwkeurig. |
| garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Montage-type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Getelegrafeerd |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Productnaam | Topworx PD -serie Smart Valve Positioner |
|---|---|
| Configureerbare alarmen | (PD100) Nee; (PD200) Ja |
| Luchtstoornisdruk | 2.8 tot 8 bar (40 tot 116 psi) |
| Actuatoractie | Rotary & Linear, Single & Double, Direct (DA) & Reverse (RA) |
| Temperatuurbereik | -40 ° C tot +65 ° C (-40 ° F tot +149 ° F) |
| type van de klep | Pneumatische Controleklep |
|---|---|
| Kleppositioner | Flowserve 3200md |
| Stromingskenmerken | Gewijzigd gelijk percentage, lineair |
| Werktemperatuur | Lage temperatuur (-40°F), hoge temperatuur (250°F) |
| materiaal | Koolstofstaal, Roestvrij, Duplex, Legering |
| Montage compatibiliteit | GULDE volledige serie en andere actuatoren die voldoen aan de IEC/VDI/NAMUR-normen |
|---|---|
| Ingangssignaal | 4-20 mA DC standaard, min. 8,5 V (analoog) / 9,0 V (HART) |
| Uitgangsactie | 0,5 tot 7 bar, enkelwerkend, bereikt 95% van de voorraad |
| Luchttoevoer | Max. 7 bar, vereist schone, droge lucht volgens ISA 7.0.01-norm |
| Bedrijfstemperatuur | -40 tot 85 °C, LCD kan defect raken onder -20 °C |
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
|---|---|
| voeding | 4-20 mA |
| Verbindingen (Supply and Actuator) | 1/2 "NPT |
| Nauwkeurigheid | ± 0,5% Volledige lengte |
| Kleptype | Regelklep |
| Werktemperatuur | -55°C aan +85°C |
|---|---|
| Signaal - Mededeling | HERT 7 over 4-20mA |
| Bouw / Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
| Modelnummer | SVI3 Digitale klep positioner |
| Pneumatische werking | Eenvoudig werkend, uitvalveilig, draaiend en lineair |
| temperatuur van media | Normale temperatuur |
|---|---|
| Matriaal- | Legering/staal |
| Gevoeligheid | ± 0,2% FS |
| Voeding | Twee-draads, 4-20 Ma 10,0 tot 30,0 VDC |
| Lichaamsmateriaal | Roestvrij staal, koolstofstaal, gietijzer |
| Modelnummer | SVi1000 Digitale Valve Positioner |
|---|---|
| Bescherming | IP66 en NEMA 4X |
| Gewicht | 2KG |
| Vereiste conformiteitsspanning | 9 Vdc bij 20 MA; 11 Vdc bij 4 MA |
| Elektroverbinding | Één 1/2NPT-wijfje |