| Modelnummer | SVi1000 Digitale Valve Positioner |
|---|---|
| Bescherming | IP66 en NEMA 4X |
| Gewicht | 2KG |
| Vereiste conformiteitsspanning | 9 Vdc bij 20 MA; 11 Vdc bij 4 MA |
| Elektroverbinding | Één 1/2NPT-wijfje |
| Opties | G, M, SW, PR |
|---|---|
| Modelnummer | SVi1000 Digitale Valve Positioner |
| Elektroverbinding | Één 1/2NPT-wijfje |
| Min/Max stroom | 3.2 mA/24 mA |
| Gewicht | 2KG |
| Type | Digitale positioner |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Toepassing | Elektropneumatische kleppositionator |
| Type voorwerp van het apparaat | SIPART PS2 Valve Positioner |
| Protocol | HERT |
| temperatuur van media | Normale temperatuur |
|---|---|
| Matriaal- | Legering/staal |
| Gevoeligheid | ± 0,2% FS |
| Voeding | Twee-draads, 4-20 Ma 10,0 tot 30,0 VDC |
| Lichaamsmateriaal | Roestvrij staal, koolstofstaal, gietijzer |
| Brandnaam | Masoneilan |
|---|---|
| Model | SVI3 SVi1000 SV II |
| garantieperiode | 1 jaar |
| Vermogen | Nieuw |
| Packaging Details | Based on demand |
| Signaal - Mededeling | HART 5 of 7 over 4-20mA |
|---|---|
| Diagnostiek | Standaarddiagnostiek; geavanceerde diagnose |
| Bouw / Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
| Werktemperatuur | -50°C tot +85°C |
| Pneumatische werking | Eenvoudig of dubbelwerkend, mislukt veilig Rotary en lineair |
| Productnaam | Topworx PD -serie Smart Valve Positioner |
|---|---|
| Configureerbare alarmen | (PD100) Nee; (PD200) Ja |
| Luchtstoornisdruk | 2.8 tot 8 bar (40 tot 116 psi) |
| Actuatoractie | Rotary & Linear, Single & Double, Direct (DA) & Reverse (RA) |
| Temperatuurbereik | -40 ° C tot +65 ° C (-40 ° F tot +149 ° F) |
| Productnaam | Instelmechanisme 3725 van de Samson digitaal klep voor de klep slim instelmechanisme van de drukcont |
|---|---|
| Merk | SAMSON |
| Model | 3725 |
| Matrial | Het staal van aluminium/stainless |
| Klepstijl | Instelmechanisme |
| Product Name | Fisher DVC6200 Digitale ventiel positioner |
|---|---|
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Ingangssignaal | Elektrisch |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Leveringsmedia | Lucht, Aardgas, Stikstof |
| Productnaam | Topworx PD -serie Smart Valve Positioner |
|---|---|
| Configureerbare alarmen | (PD100) Nee; (PD200) Ja |
| Luchtstoornisdruk | 2.8 tot 8 bar (40 tot 116 psi) |
| Actuatoractie | Rotary & Linear, Single & Double, Direct (DA) & Reverse (RA) |
| Temperatuurbereik | -40 ° C tot +65 ° C (-40 ° F tot +149 ° F) |