| Montage compatibiliteit | GULDE volledige serie en andere actuatoren die voldoen aan de IEC/VDI/NAMUR-normen |
|---|---|
| Ingangssignaal | 4-20 mA DC standaard, min. 8,5 V (analoog) / 9,0 V (HART) |
| Uitgangsactie | 0,5 tot 7 bar, enkelwerkend, bereikt 95% van de voorraad |
| Luchttoevoer | Max. 7 bar, vereist schone, droge lucht volgens ISA 7.0.01-norm |
| Bedrijfstemperatuur | -40 tot 85 °C, LCD kan defect raken onder -20 °C |
| naam | Van het instelmechanismelogix MD+ van de controleklep de reeks digitaal instelmechanisme voor Flowse |
|---|---|
| merk | LOGIX |
| model | Logix MD+ |
| Subtype | Digitaal |
| Luchtcapaciteit | 20,8 tot 30,6 NM 3 /h @ 4,1 bar (12,2 tot 18 SCFM @ 60 psi) |
| Certificeringen | ATEX, FM, IEC en CSA-goedkeuringen. |
|---|---|
| Vochtigheidsgrenzen | 100% non-condensing relatieve vochtigheid |
| Omgevingstemperatuur | – 40 aan 85ºC (- 40 aan 185ºF) |
| Garantie | 1 jaar |
| Signaal - Voorraden | 4-20 MA besturingssignaal/geen externe stroom vereist |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
|---|---|
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Montage-type | Integral gemonteerd |
| Modelnummer | Logix 520MD |
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Product Name | Masoneilan 28000 serie Varipak-klep |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -196 °C tot +343 °C; Varilog: -29 °C tot +343 °C |
| Drukwaarden | ANSI 150-1500 (flang), ANSI 150-2500 (flangloos/gedrukt) |
| Verstuiver | Vlamdiafragma (directe/omgekeerde werking) |
| Vermogen | Pneumatisch |
| Product Name | Flowserve 520MD Digitale Valve Positioner |
|---|---|
| Vochtigheid | 0-100% Niet-condenserend |
| Voltagevoorziening (maximaal) | 30 VDC |
| Gewicht van de kleppositionering | 3,5 kg |
| Herhaalbaarheid | < 0=""> |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
|---|---|
| Max Outlet Pressure | 145 Psig |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
| Certificeringen | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, aardgasgecertificeerd |
| Warranty | one year |
| Kleptype | Lineaire of roterende bewegingsregelaar |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | ± 0,3 procent Volledige spanwijdte |
| Verplichte eindspanning | 9 VDC bij 20 mA |
| Voeding | 4-20 mA |
| Minimumstroomsignaal | 3.2mA |
| Kleptype | Lineaire of roterende bewegingsregelaar |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | ± 0,3 procent Volledige spanwijdte |
| Verplichte eindspanning | 9 VDC bij 20 mA |
| Voeding | 4-20 mA |
| Minimumstroomsignaal | 3.2mA |
| Ventieltype | Regelklep onderdeel |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM |
| brand name | Fisher |
| Garantie | 1 jaar |
| Modelnummer | DVC6200, DVC2000, 3582, 3610, 3570 |