| Relatieve luchtvochtigheid | ≤93%RH |
|---|---|
| Type verbinding | Flens, draad |
| Regelsignaal | 4-20mA/0-10V |
| Positioner | Optioneel |
| Nominale diameter | DN15 - DN600 (½ ″ –24 ″) |
| Drukbereik | Tot 40 bar |
|---|---|
| Regelsignaal | 4-20mA/0-10V |
| Voorwaardelijk | nieuw |
| Verbindingstype | Flens, draad |
| Protocolondersteuning | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Drukbereik | Tot 40 bar |
|---|---|
| Regelsignaal | 4-20mA/0-10V |
| Voorwaardelijk | Nieuw |
| Type verbinding | Flens, draad |
| Protocolondersteuning | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Gevoeligheid | Tot 150: 1 |
|---|---|
| Gewicht | Hangt af van een specifiek instrument |
| Bevochtigd materiaal | Roestvrij staal; 316 / 316L en CF3M |
| Draadloze updatesnelheid | 1 sec. tot 60 min., door de gebruiker te selecteren |
| Meetbereik | Tot verschil 2000 van psi (137,89 bar) |
| Drukbereik | Tot 40 bar |
|---|---|
| Regelsignaal | 4-20mA/0-10V |
| Voorwaardelijk | nieuw |
| Verbindingstype | Flens, draad |
| Protocolondersteuning | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Gevoeligheid | Tot 150: 1 |
|---|---|
| Gewicht | Hangt af van een specifiek instrument |
| Bevochtigd materiaal | Roestvrij staal; 316 / 316L en CF3M |
| Draadloze updatesnelheid | 1 sec. tot 60 min., door de gebruiker te selecteren |
| Meetbereik | Tot verschil 2000 van psi (137,89 bar) |
| Uitgangssignaal | Tweedraads 4-20 mA met HART-protocol. |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | ±2 mm (prestatienorm voor vloeistoffen). |
| Voeding | Loop-powered (tweedraads) |
| Verpakking Details | Standaard |
| Levertijd | 8-12 weken |
| Uitgangssignaal | Tweedraads 4-20 mA met HART-protocol. |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | ±2 mm (prestatienorm voor vloeistoffen). |
| Voeding | Loop-powered (tweedraads) |
| Verpakking Details | Standaard |
| Levertijd | 8-12 weken |
| Uitgangssignaal | Tweedraads 4-20 mA met HART-protocol. |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | ±2 mm (prestatienorm voor vloeistoffen). |
| Voeding | Loop-powered (tweedraads) |
| Verpakking Details | Standaard |
| Levertijd | 8-12 weken |
| Metrologische afdichting | Ja |
|---|---|
| Stabiliteit | Typisch < ± 0,5 mm (0,020 inch) |
| Nauwkeurigheid | ± 0,5 mm |
| Type | vlakke maat |
| Updatesnelheid | Nieuwe metingen om de 0,3 seconde. |