| Beschermingsniveau | IP67 |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legering of roestvrij staal |
| Procestemperatuur | -40 ℃ ~+80 ℃/-40 ℃ ~+150 ℃ |
| Communicatie-output | RS485, Modbus; Hart |
| Zenderoutput | 4 ~ 20 mA |
| Gevoeligheid | Tot 150: 1 |
|---|---|
| Gewicht | Hangt af van een specifiek instrument |
| Bevochtigd materiaal | Roestvrij staal; 316 / 316L en CF3M |
| Draadloze updatesnelheid | 1 sec. tot 60 min., door de gebruiker te selecteren |
| Meetbereik | Tot verschil 2000 van psi (137,89 bar) |
| Drukbereik | Tot 40 bar |
|---|---|
| Regelsignaal | 4-20mA/0-10V |
| Voorwaardelijk | Nieuw |
| Type verbinding | Flens, draad |
| Protocolondersteuning | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Uitgangssignaal | 4-20 mA (actieve of passieve lus), HART-protocol (optioneel) |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur | -40°C tot +85°C |
| Bescherming tegen binnendringing | IP66 / IP67 |
| Typische toepassingen | Separatorniveau, opslagtanks, processchepen, olie en gas, chemicaliën |
| Voeding | 12-30 VDC (lusvoeding) |
| Uitgangssignaal | 4-20 mA (actieve of passieve lus), HART-protocol (optioneel) |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur | -40°C tot +85°C |
| Bescherming tegen binnendringing | IP66 / IP67 |
| Typische toepassingen | Separatorniveau, opslagtanks, processchepen, olie en gas, chemicaliën |
| Voeding | 12-30 VDC (lusvoeding) |
| Uitgang / Protocol | 4-20 mA met HART; STICHTING Veldbus; PROFIBUS-PA |
|---|---|
| Beeldscherm/Interface | LCD-scherm, LCD-scherm met lokale operatorinterface (LOI) of LED |
| IP -beoordeling | IP66 |
| Montage / Behuizing | Hoofdmontage (DIN A), veldmontage, railmontage |
| Diagnostiek | Ja |
| Nauwkeurigheid | ±0,1% |
|---|---|
| materiaal | PTFE, PFA, 316L |
| Procestemperatuur | -80°C...200°C, -112°F...392°F |
| Procesverbinding | G1/2, G 3/4, G 1, G1 1/2 /NPT 1/2, NPT 3/4, NPT 1", NPT1 1/2 |
| Procesdruk/max. overdruklimiet | Vacuüm ... 100 bar(Vacuüm ... 1450 psi) |
| Voeding | 12-30 VDC (lusvoeding) |
|---|---|
| Bescherming tegen binnendringing | IP66 / IP67 |
| Omgevingstemperatuur | -40°C tot +85°C |
| Uitgangssignaal | 4-20 mA (actieve of passieve lus), HART-protocol (optioneel) |
| Materiaal | Elektronicabehuizing van aluminium of roestvrij staal |
| Draadloze updatesnelheid | 1 sec. tot 60 min., door de gebruiker te selecteren |
|---|---|
| Communicatieprotocol | 4-20 MA HART |
| Precisie | Hoge nauwkeurigheid |
| Temperatuurbereik | -200°C tot +850°C |
| Opties voor flenzen | ANSI-klasse 150 tot 1500 |
| Meetbereik | Tot verschil 2000 van psi (137,89 bar) |
|---|---|
| Mededeling | Protocol4-20 mA HART, DraadloosHART, FOUNDATION,Fieldbus, PROFIBUS |
| Diagnostiek | Basisdiagnostiek, Lusintegriteit |
| Kleur | Blauw |
| Verwerk bevochtigd materiaal | 316L SST, legering |