| Gevoeligheid | Tot 150:1 |
|---|---|
| Gewicht | Afhankelijk van het specifieke instrument |
| Nat gemaakt Materiaal | Roestvrij staal; 316 / 316L en CF3M |
| Draadloze updatesnelheid | 1 sec. tot 60 min., door de gebruiker te selecteren |
| Meetbereik | Tot verschil 2000 van psi (137,89 bar) |
| Test Hole | 4 Holes |
|---|---|
| Mounting | Flanges, Threads, Various Antennae |
| Power Consumption | ≤8W |
| Housing Material | Aluminum, Stainless Steel |
| Power | 0.2-2.2KW |
| Precisie | Hoge nauwkeurigheid |
|---|---|
| Gewicht | Afhankelijk van het specifieke instrument |
| Gevoeligheid | Tot 150:1 |
| Nat gemaakt Materiaal | Roestvrij staal; 316 / 316L en CF3M |
| Levensduur van de krachtimodule | Tot 10 jaar levensduur, veldvervangbaar (afzonderlijk bestellen) |
| Flensopties | ANSI-klasse 150 tot 1500 |
|---|---|
| Gevoeligheid | Tot 150:1 |
| Meetbereik | Digitaal of analoog |
| Meetbereik | Tot verschil 2000 van psi (137,89 bar) |
| Draadloze Waaier | Interne antenne (225 m) |
| Nat gemaakt Materiaal | Roestvrij staal; 316 / 316L en CF3M |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -200°C tot +850°C |
| Precisie | Hoge nauwkeurigheid |
| Meetbereik | Digitaal of analoog |
| Levensduur van de krachtimodule | Tot 10 jaar levensduur, veldvervangbaar (afzonderlijk bestellen) |
| Draadloze updatesnelheid | 1 sec. tot 60 min., door de gebruiker te selecteren |
|---|---|
| Levensduur van de krachtimodule | Tot 10 jaar levensduur, veldvervangbaar (afzonderlijk bestellen) |
| Nat gemaakt Materiaal | Roestvrij staal; 316 / 316L en CF3M |
| Communicatieprotocol | 4-20 DOCTORANDUS IN DE LETTERENhert |
| Draadloze Waaier | Interne antenne (225 m) |
| Temperatuurbereik | -200°C tot +850°C |
|---|---|
| Gewicht | Afhankelijk van het specifieke instrument |
| Opties voor flenzen | ANSI-klasse 150 tot 1500 |
| Precisie | Hoge nauwkeurigheid |
| Draadloze updatesnelheid | 1 sec. tot 60 min., door de gebruiker te selecteren |
| Nat gemaakt Materiaal | Roestvrij staal; 316 / 316L en CF3M |
|---|---|
| Gewicht | Afhankelijk van het specifieke instrument |
| Draadloze Waaier | Interne antenne (225 m) |
| Meetbereik | Tot verschil 2000 van psi (137,89 bar) |
| Gevoeligheid | Tot 150:1 |
| Meetbereik | (0 ~ 5) m / (0 ~ 10) m |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur | (-20 ~ 80) ℃ |
| Beschermingsniveau | Instrument: IP65, Probe: IP68 |
| Stroomvoorziening | (18 ~ 28) VDC |
| Verpakking Details | Kartonnen doos + bescherming |
| Nat gemaakt Materiaal | Roestvrij staal; 316 / 316L en CF3M |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -200°C tot +850°C |
| Meetbereik | Digitaal of analoog |
| Draadloze Waaier | Interne antenne (225 m) |
| Draadloze updatesnelheid | 1 sec. tot 60 min., door de gebruiker te selecteren |