| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Het meten van principe | Geleide radar |
| Procesdruk/max. overdruklimiet | Vacuüm...400 bar (vacuüm...5800 psi) |
| Mededeling | 4 ... 20 Ma Hart Profibus PA Foundation Fieldbus |
| Omgevingstemperatuur | -50...+80 °C (-58...+176 °F) |
| Nauwkeurigheid | ±0,1% |
|---|---|
| materiaal | PTFE, PFA, 316L |
| Procestemperatuur | -80°C...200°C, -112°F...392°F |
| Procesverbinding | G1/2, G 3/4, G 1, G1 1/2 /NPT 1/2, NPT 3/4, NPT 1", NPT1 1/2 |
| Procesdruk/max. overdruklimiet | Vacuüm ... 100 bar(Vacuüm ... 1450 psi) |
| Meetbereik | Tot verschil 2000 van psi (137,89 bar) |
|---|---|
| Draadloze Waaier | Interne antenne (225 m) |
| Gevoeligheid | Tot 150:1 |
| Gewicht | Afhankelijk van het specifieke instrument |
| Draadloze updatesnelheid | 1 sec. tot 60 min., door de gebruiker te selecteren |
| Product Name | Rosemount 5600 radar niveautransmitter |
|---|---|
| Precisiteit | ±3 mm of ±0,03% van de volledige schaal |
| Materiaal | Roestvrij staal/PTFE/PP |
| Drukbereik | Tot 40 bar |
| Werktemperatuurbereik | -40°c aan +200°c |
| Voeding | (100~240)VAC, 50/60Hz / (18~28)VDC |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | ±0,3%FS / ±0,5%FS |
| Omgevingstemperatuur | Hoofdeenheid: (-20~60)℃, Sonde: (-20~80)℃ |
| Opslagtemperatuur | (-20 ~ 80) ℃ |
| Beschermingsgraad | Hoofdeenheid: IP65, Sonde: IP68 |
| Verbindingen | Van een flens voorzien; geschroefd; gelast |
|---|---|
| Materiaal | koolstofstaal, roestvrij staal, chroom-moly |
| Type | niveauzender |
| Nauwkeurigheid | ± 0,1% |
| Verpakking Details | houten kratten |
| Type antennes | Lenstype |
|---|---|
| Explosiebescherming | ATEX, FM, IECEX, NEPSI Certified |
| Uitgangssignaal | 4 tot 20 ma met Hart |
| Actuator | Elektrisch |
| Materieel procesmembraan | 316L, legering C, tantal, monel, |
| Drukbereik | Tot 40 bar |
|---|---|
| Regelsignaal | 4-20mA/0-10V |
| Voorwaardelijk | nieuw |
| Verbindingstype | Flens, draad |
| Protocolondersteuning | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Drukbereik | Tot 40 bar |
|---|---|
| Regelsignaal | 4-20mA/0-10V |
| Voorwaardelijk | Nieuw |
| Type verbinding | Flens, draad |
| Protocolsteun | HERT, STICHTING Fieldbus, Profibus-PA |
| Drukbereik | Tot 40 bar |
|---|---|
| Regelsignaal | 4-20mA/0-10V |
| Voorwaardelijk | Nieuw |
| Type verbinding | Flens, draad |
| Protocolondersteuning | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |