| Type | draaikolkdebietmeter |
|---|---|
| Materiaal | roestvrij staal |
| Temperatuur | Temperatuur |
| Ingress bescherming | IP 66/67 |
| Druk | Max. 100 bar / 1450 psi |
| Working Voltage | DC(18~30)V |
|---|---|
| Conditional | New |
| Maximum Pressure | 200 Barg |
| Protection Level | IP67 |
| Output Accuracy | ±1%F.S |
| Meetbereik | Tot verschil 2000 van psi (137,89 bar) |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -200°C tot +850°C |
| Gevoeligheid | Tot 150:1 |
| Flensopties | ANSI-klasse 150 tot 1500 |
| Gewicht | Afhankelijk van het specifieke instrument |
| Flensopties | ANSI-klasse 150 tot 1500 |
|---|---|
| Meetbereik | Digitaal of analoog |
| Draadloze Waaier | Interne antenne (225 m) |
| Nat gemaakt Materiaal | Roestvrij staal; 316 / 316L en CF3M |
| Gevoeligheid | Tot 150:1 |
| Productnaam | Elektromagnetische Debietmeter |
|---|---|
| Procesdruk/max. overdruklimiet | Vacuüm ...+25 bar (vacuüm ...+362,6 psi) |
| Het meten van principe | Elektromagnetische Debietmeter |
| Mededeling | 4 ... 20 Ma Hart |
| Procestemperatuur | -40 ...+200 ° C (-40 ...+392 ° F) |
| Communicatieprotocol | 4-20 HART |
|---|---|
| De Waaier van de procestemperatuur | Tot 1300 °F (705 °C) of 1922 °F (1050 °C) |
| Omgevingstemperatuurbereik | 40 tot +149 °F (-40 tot +65 °C) |
| Het type meet | Zuurstof, zirkonia - gesoldeerde schijf |
| Afmetingen | Sondelengteopties van 18 inch tot 6 ft |
| Communicatieprotocol | 4-20 HART |
|---|---|
| De Waaier van de procestemperatuur | Tot 1300 °F (705 °C) of 1922 °F (1050 °C) |
| Omgevingstemperatuurbereik | 40 tot +149 °F (-40 tot +65 °C) |
| Het type meet | Zuurstof, zirkonia - gesoldeerde schijf |
| Afmetingen | Sondelengteopties van 18 inch tot 6 ft |
| Type | draaikolkdebietmeter |
|---|---|
| Materiaal | roestvrij staal |
| Temperatuur | Temperatuur |
| Ingress bescherming | IP 66/67 |
| Druk | Max. 100 bar / 1450 psi |
| gewicht | Ongeveer 2,9 pond (1330 gram) |
|---|---|
| Interne flash van het geheugen | 2 GB NAND en 32 GB uitgebreide flash |
| Afbeelding | 5.7 inch (14,5 cm) kleur VGA-resistief touchscreen |
| Werktemperatuur | -20 aan 55°C (- 4 aan 122°F) |
| Schok | Getest om te overleven een 1 meter val test op beton |
| Temperatuur | -40...+240°C / -40...+465°F |
|---|---|
| Ingress bescherming | IP 66/67 |
| Druk | Max. 100 bar / 1450 psi |
| Herhaalbaarheid | ± 0,1% van de gemeten waarde |
| Meetbereik | 4...20 mA (max. 20,8 mA) + HART-protocol |