| Voorwaardelijk | Nieuw |
|---|---|
| Uitgangssignaal | 4 tot 20 ma met Hart |
| Verwarmingsjas | Klasse 150 |
| Temperatuursensor | Thermistor |
| Bescherming | IP66/67 (optie: IP68) |
| Medium | Vloeistof, gas, stoom |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | +/-1%, +/-0,75%, +/-0,65% |
| Stroomsnelheid | 0,2 tot 2100 m³/u (0,15 tot 1520 ft³/min) |
| Max. verwerkingsdruk | PN 100, klasse 600, 20K |
| Digitale Mededeling | HART, PROFIBUS PA, FOUNDATION Fieldbus |
| Medium | Vloeistof, gas, stoom |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | +/-1%, +/-0,75%, +/-0,65% |
| Stroomsnelheid | 0,2 tot 2100 m³/u (0,15 tot 1520 ft³/min) |
| Max. verwerkingsdruk | PN 100, klasse 600, 20K |
| Digitale Mededeling | HART, PROFIBUS PA, FOUNDATION Fieldbus |
| Medium | Vloeistof, gas, stoom |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | +/-1%, +/-0,75%, +/-0,65% |
| Stroomsnelheid | 0,2 tot 2100 m³/u (0,15 tot 1520 ft³/min) |
| Max. verwerkingsdruk | PN 100, klasse 600, 20K |
| Digitale Mededeling | HART, PROFIBUS PA, FOUNDATION Fieldbus |
| Connectiviteit | Flens |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal, nikkellegering, koolstofstaal |
| Uitvoer | 4-20 mA met HART 5 of 7 |
| Bedrijfstemperaturen | -330°F aan 800°F (- 200°C aan 427°C) |
| Medium | Gas, vloeistof, stoom |
| Opslagfunctie | 1000 record kan worden opgeslagen |
|---|---|
| Meetbereik | 100 mbar tot 40 bar (absoluut/gauge) |
| Communicatie -interface | Afhankelijk van het specifieke instrument |
| Metingstemperaturen | (0~50.0) ℃ |
| Ingress bescherming | IP66/67 |
| Outputnauwkeurigheid | ±1%F.S |
|---|---|
| Metingstemperaturen | (0~50.0) ℃ |
| Meetbereik | 100 mbar tot 40 bar (absoluut/gauge) |
| Duurzaamheid | Ontworpen voor harde industriële omgevingen |
| Voorwaardelijk | Nieuw |
| Precisiteit | Standaard: maximaal 0,05 % |
|---|---|
| Procestemperatuur | -40°C...+110°C |
| Nominale temperatuur | -40~200℃ |
| Communicatie-interface | Afhankelijk van het specifieke instrument |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | draaikolkdebietmeter |
|---|---|
| Materiaal | roestvrij staal |
| Temperatuur | Temperatuur |
| Ingress bescherming | IP 66/67 |
| Druk | Max. 100 bar / 1450 psi |
| Gemiddelde temperatuurbereik | Standaard: -40 tot +260 °C (-40 tot +500 °F) |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | ±0,75% |
| materiaal | Roestvrij staal, legering |
| Max. verwerkingsdruk | PN 100, klasse 600, 20K |
| Digitale Mededeling | HART, PROFIBUS PA, FOUNDATION Fieldbus |