| Type | draaikolkdebietmeter |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Verwerkingsdruk | max. 100 barg/ 1450 psig |
| Digitale uitgangen | FOUNDATION veldbus, HART, Profibus-PA |
| Analoge uitgangen | 4~20 mA |
| Gewicht | 10-20 kg |
|---|---|
| Materiaalcertificaten | 3.1 Materiaal NACE MR0175/MR0103, PMI; Lasproef volgens EN ISO, ASME, NORSOK |
| Productveiligheid | CE, C-tick, EAC-markering |
| Functionele veiligheid | Functionele veiligheid volgens IEC 61508, toepasbaar in veiligheidsrelevante toepassingen volgens IE |
| Model | Proline Promass F 200 |
| Test Hole | 4 Holes |
|---|---|
| Mounting | Flanges, Threads, Various Antennae |
| Power Consumption | ≤8W |
| Housing Material | Aluminum, Stainless Steel |
| Power | 0.2-2.2KW |
| Type | draaikolkdebietmeter |
|---|---|
| Materiaal | roestvrij staal |
| Temperatuur | Temperatuur |
| Ingress bescherming | IP 66/67 |
| Druk | Max. 100 bar / 1450 psi |
| Temperatuur | -40...+240°C / -40...+465°F |
|---|---|
| Ingress bescherming | IP 66/67 |
| Druk | Max. 100 bar / 1450 psi |
| Herhaalbaarheid | ± 0,1% van de gemeten waarde |
| Meetbereik | 4...20 mA (max. 20,8 mA) + HART-protocol |
| Productnaam | OPTISWIRL 4200 werveldebietmeter |
|---|---|
| Medium | Vloeistof, gas, stoom |
| Procesdruk | max. 100 barg/ 1450 psig |
| Meetingsbeginsel | draaikolk |
| Connectiviteit | Flanke en draad |
| Type | draaikolkdebietmeter |
|---|---|
| Connectiviteit | Flens |
| Materiaal | Roestvrij staal, nikkellegering, koolstofstaal |
| Bedrijfstemperaturen | -330°F aan 800°F (- 200°C aan 427°C) |
| Medium | Gas, vloeistof, stoom |
| Productnaam | OPTISWIRL 4200 werveldebietmeter |
|---|---|
| Medium | Vloeistof, gas, stoom |
| Procesdruk | max. 100 barg/ 1450 psig |
| Meetingsbeginsel | draaikolk |
| Connectiviteit | Flanke en draad |
| Medium | Water, Gas, Steam |
|---|---|
| Max. process pressure | PN 100, Class 600, 20K |
| Digital communication | HART, PROFIBUS PA, FOUNDATION Fieldbus |
| Degree of protection | IP66/67 |
| Medium temperature range | Standard: -40 to +260 °C (-40 to +500 °F) |
| Gemiddeld | Water |
|---|---|
| Max. procesdruk | PN 100, klasse 600, 20K |
| Digitale Mededeling | HART, PROFIBUS PA, FOUNDATION Fieldbus |
| Grade van bescherming | IP66/67 |
| Middelgrote Temperatuurwaaier | Standaard: -40 tot +260 °C (-40 tot +500 °F) |