| Beschermingsniveau | IP67 |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legering of roestvrij staal |
| Procestemperatuur | -40 ℃ ~+80 ℃/-40 ℃ ~+150 ℃ |
| Communicatie-output | RS485, Modbus; Hart |
| Zenderoutput | 4 ~ 20 mA |
| Koeltype | het gedwongen koelen |
|---|---|
| Gemiddelde temperatuur | -196 tot 425 ° C |
| Opslagfunctie | 1000 record kan worden opgeslagen |
| Type verbinding | Ingepast/Van een flens voorzien |
| Protocolsteun | HERT, STICHTING Fieldbus, Profibus-PA |
| Flensopties | ANSI-klasse 150 tot 1500 |
|---|---|
| Gevoeligheid | Tot 150:1 |
| Meetbereik | Digitaal of analoog |
| Meetbereik | Tot verschil 2000 van psi (137,89 bar) |
| Draadloze Waaier | Interne antenne (225 m) |
| Precisie | Hoge nauwkeurigheid |
|---|---|
| Gewicht | Afhankelijk van het specifieke instrument |
| Gevoeligheid | Tot 150:1 |
| Nat gemaakt Materiaal | Roestvrij staal; 316 / 316L en CF3M |
| Levensduur van de krachtimodule | Tot 10 jaar levensduur, veldvervangbaar (afzonderlijk bestellen) |
| Flensopties | ANSI-klasse 150 tot 1500 |
|---|---|
| Meetbereik | Digitaal of analoog |
| Draadloze Waaier | Interne antenne (225 m) |
| Nat gemaakt Materiaal | Roestvrij staal; 316 / 316L en CF3M |
| Gevoeligheid | Tot 150:1 |
| Nat gemaakt Materiaal | Roestvrij staal; 316 / 316L en CF3M |
|---|---|
| Gewicht | Afhankelijk van het specifieke instrument |
| Draadloze Waaier | Interne antenne (225 m) |
| Meetbereik | Tot verschil 2000 van psi (137,89 bar) |
| Gevoeligheid | Tot 150:1 |