| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM |
|---|---|
| Nominale diameter | DN15 ~ DN400 |
| Nominale druk | PN16/25/40/63/100 |
| Bedrijfstemperatuur | -196°C tot 593°C |
| Stromingskenmerken | Gelijk percentage, lineair, snel openen |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
|---|---|
| Slag bereik | 8-260 mm |
| Modelnummer | SRD991 |
| Inlaatdruk | 1.4-6 bar |
| Lineariteit | < 0,4% van de reisspan |
| Diagnostiek | Ja |
|---|---|
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Mededeling | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
| Verpakking Details | Kartonnen doos |
| Voeding | Tweedraads, 4-20 mA, 10,0 VDC plus lijnverliezen |
|---|---|
| Invoersignaalbereik | 4 - 20 mA |
| Standaardspanning | 10 tot 32 VDC @ 20 mA |
| Effectieve weerstand | 500 Ω @ 20 mA Typisch |
| Communicatie | HART-protocol (alleen Logix 382X) |
| Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
|---|---|
| Diagnostiek | Standaarddiagnose, geavanceerde diagnose. |
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Modelnummer | SVI II |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Maximumoutputtorsie | 600 NM |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur | -20℃ ~ +70℃ |
| Beveiligingsniveau | IP66 |
| Communicatie Interface | HERT, STICHTING Fieldbus, Profibus-PA |
| Installatiemethode | Steun of Flensinstallatie |
| ANSI Klasse | 150 tot 2500 |
|---|---|
| Std. Materialen | Gietijzer, Koolstofstaal, Roestvrij staal, Monel |
| Garantie | 1 jaar |
| Afdichting van de stoelstop | Metalen afdichting/zachte afdichting/hoogwaardige metalen afdichting |
| Grootte | 1/2 |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -320 tot +842 °F (-196 tot +450 °C) |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Grootte | 1/2 |
| Verwarmingsjas | Klasse 150 |
| Huismateriaal | Anodiseerde aluminiumlegering Een samengesteld polymeer |
|---|---|
| Gewicht | 10,8 kg -3,4 kg |
| Voedingsdruk | 1.4-8 bar |
| Leveringsmacht | 4-20 mA |
| Spanning max. | 30VDC |
| Diagnostiek | Ja |
|---|---|
| Bouw / Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
| Bedrijfstemperatuur | -50°C tot +85°C |
| Pneumatische werking | Enkel- of dubbelwerkend, fail safe/roterend en lineair |
| Leveringsdruk (single-acting) | 20 tot 100 psi max (1,4 tot 6,9 bar) |