| Werktemperatuurgrenswaarden | -58°F tot 185°F (-50°C tot 85°C) |
|---|---|
| Levert drukeffect | 0,05% per psi |
| Isolatieweerstand | Meer dan 10 G Ohm bij 50% RH |
| Snelle tijdelijke burst | Geen effect bij 2 kV |
| relatieve vochtigheid | 10 tot 90% niet-condenserend |
| Input Signal | Electric |
|---|---|
| Operating Temperature | Standard Temperature, High Temperature |
| Power Source | Local |
| Communication Protocol | 4-20 mA HART |
| Diagnostics | Yes |
| Communication Protocol | 4-20 mA HART |
|---|---|
| Diagnostics | Yes |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Operating Temperature | Standard Temperature, High Temperature |
| Packaging Details | Cardboard box + protection |
| Gewicht | 3,5 kg |
|---|---|
| Voltagevoorziening (maximaal) | 30 Vdc |
| Minimale vereiste werkstroom | 3.6 mA |
| Herhaalbaarheid | <0,25% |
| Invoersignaalbereik | 4 - 20 mA HART |
| Gewicht | 3,5 kg |
|---|---|
| Voltagevoorziening (maximaal) | 30 VDC |
| Minimale vereiste werkstroom | 3.6 mA |
| Herhaalbaarheid | <0,25% |
| Invoersignaalbereik | 4 - 20 mA HART |
| Gewicht | 3,5 kg |
|---|---|
| Voltagevoorziening (maximaal) | 30 Vdc |
| Minimale vereiste werkstroom | 3.6 mA |
| Herhaalbaarheid | <0,25% |
| Invoersignaalbereik | 4 - 20 mA HART |
| Gewicht | 3,5 kg |
|---|---|
| Voltagevoorziening (maximaal) | 30 Vdc |
| Minimale vereiste werkstroom | 3.6 mA |
| Herhaalbaarheid | <0,25% |
| Invoersignaalbereik | 4 - 20 mA HART |
| Gewicht | 3,5 kg |
|---|---|
| Voltagevoorziening (maximaal) | 30 Vdc |
| Minimale vereiste werkstroom | 3.6 mA |
| Herhaalbaarheid | <0,25% |
| Invoersignaalbereik | 4 - 20 mA HART |
| 24424180 | Verstuiver gemonteerd |
|---|---|
| Leveringsmedia | Lucht |
| Garantie | 1 jaar |
| Certificeringen | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, RCM |
| Gebiedsclassificatie | Gebiedsclassificatie |
| Procesbeheersing | Stroom, Druk, Temperatuur, Niveau |
|---|---|
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Leveringsmedia | Lucht |