| Invoer | 4-20 mA DC (weerstand 300 Ω) |
|---|---|
| Mededeling | HART6 (AVP102) |
| Luchttoevoer | 140-700 kPa |
| luchtgebruik | 4 L/min (N) enkelwerkend bij balans |
| Maximale stroom | 110 L/min (N) enkelwerkend bij 400 kPa |
| Communicatieprotocol | 4-20 MA HART |
|---|---|
| Gegevensinterface | Bedraad |
| Diagnostiek | Ja |
| Ingangssignaal | Elektrisch |
| Maximale uitlaatdruk | 145 psig |
| Ingangssignaal | 4-20 mA HART (belastingsspanning typisch 6,6 V) |
|---|---|
| Behuizing | Aluminium, enkelwerkend |
| Posities feedback | Potentiometer of contactloze sensor (NCS) |
| Slag-/rotatiebereik | 3-130 mm / 30-100° |
| Leerlucht | 1,4-7 bar, ISO 8573-1 Klasse 3 kwaliteit |
| Communicatiepoortprotocol | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION-veldbus |
|---|---|
| Type pneumatische aansluiting | 0.25 inch 18 NPT G 1/4 |
| Ingangsdruk | 1,4...6 bar |
| Slag bereik | 8...260 mm |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
| Mededeling | In een deksel |
|---|---|
| Diagnostiek | Ja |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| IP66 / NEMA 4X behuizing | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
| Verpakking Details | Kartonnen doos |
| Uitgangssignaal | 4-20mA |
|---|---|
| Devel druk | 1,4 tot 8 bar / 20 tot 115 psi |
| Standaard temperatuurbereik | -40 °C tot +85 °C / -40 °F tot +185 °F |
| Voedingsspanning | 12-30 VDC |
| Mededeling | In een deksel |
| Mededeling | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
|---|---|
| Diagnostiek | Ja |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
| Verpakking Details | Doos + houten krat + beschermende verpakking |
| Gewicht | 8.3 pond (3,9 kg) Aluminium 20,5 pond (9,3 kg) roestvrij staal |
|---|---|
| Huismateriaal | Gegooid, poedergeverfd aluminium, roestvrij staal |
| Stroomvoorziening | Twee draden, 4-20 MA 10,0 tot 30,0 VDC |
| Modelnummer | Logix 3200MD Digitale HART Positioner |
| Standaardspanning | 10.0 VDC @ 20 MA |
| Actie | Eenmalig optreden/uitval/dubbel optreden |
|---|---|
| Air Supply | 1.4 tot en met 6.0 bar |
| Afwijking | ≤ 0,5% |
| Werktemperatuur | −40 aan 85 °C |
| Luchtverbindingen | 1⁄4" NPT Vrouw |
| Verpakking Details | Kartonnen doos + bescherming |
|---|---|
| Levertijd | 45-70 werkdagen |
| Betalingscondities | T/t |
| Levering vermogen | 1000 sets per jaar |
| Merknaam | Flowserve |