| type van de klep | Regelklep |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
| Invoersignaal | Elektrisch |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
|---|---|
| Minimumstroomsignaal | 3.2 mA |
| Diagnostiek | Standaarddiagnose, geavanceerde diagnose. |
| Werktemperatuur | -50°C tot +85°C |
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Werktemperatuur | -50°C tot +85°C |
|---|---|
| Lineariteit | +/- 1 procent Volledige schaal |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Luchtlevering | 280 SLPM @ 30psi |
| De Druk van de luchtlevering | Single-acting (van 1,4 tot 6,9 bar), double-acting (van 1,4 tot 10,3 bar) |
| Werktemperatuur | -50°C tot +85°C |
|---|---|
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
| Voedingsdruk | 20 tot 150 psi |
| Herhaalbaarheid | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Kenmerken | Eenvoudige inbedrijfstelling met snelle, eenvoudige configuratie |
|---|---|
| Modelnummer | Logix 520MD |
| Toepassingsindustrie | Mijnbouw, pulp en papier, staal en primaire metalen, voedsel en dranken, maïs natte malen en ethanol |
| Invoersignaal | Elektrisch |
| Hysteresis | 0,2% |
| Invoersignaal | Elektrisch |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HERT, Analogon 4-20mA |
| Producten | Digitale positioner |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
| Ingangssignaal | 4-20 ma |
|---|---|
| Devel druk | 1.4-7 bar |
| Luchtverbruik | 0,036 Nm³/u bij 400 kPa |
| Voedingsverbinding | 1/4 "NPT |
| Elektrische verbinding | 1/2"NPTF |
| Productnaam | EMERSON Deltav Traditionele Io Elektrische Apparatuur VE400 voor Dcs-systeem Gedistribueerde Control |
|---|---|
| Merk | Emerson DeltaV |
| Model | VE400 |
| Gevaarlijke Gebiedsclassificatie | Ex h IIC Tx GB |
| Nauwkeurigheid | 0,15 |
| Productnaam | EMERSON Deltav Traditionele Io Elektrische Apparatuur VE400 voor Dcs-systeem Gedistribueerde Control |
|---|---|
| Merk | Emerson DeltaV |
| Model | VE400 |
| Gevaarlijke Gebiedsclassificatie | Ex h IIC Tx GB |
| Nauwkeurigheid | 0,15 |
| Productnaam | Originele en Nieuwe DeltaVEmerson Module VE4001S2T2B1 VE4002S1T2B1 VE4003S2B1 VE4003S2B2 met voorraa |
|---|---|
| Merk | Emerson DeltaV |
| Model | VE400 |
| Gevaarlijke Gebiedsclassificatie | Ex h IIC Tx GB |
| Nauwkeurigheid | 0,15 |