| Signaalwaaier | 4 tot en met 20 MA · Twee-draad apparaat, omgekeerde polariteitsbescherming · Minimale span 4 mA |
|---|---|
| Valveverplaatsing | 3.6 tot 300 mm |
| Gevoeligheid | ≤ 0,1% |
| Communicatie | HART® |
| Benaderend Gewicht | 3.5 Kg (8.0 pond) |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Verstuiver | Lineair of Roterend |
| Garantie | 1 jaar |
| Controlelop | 4 tot 20 MA |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Ingangssignaalopties | 4-20 mA (analoog), HART, FOUNDATION Fieldbus |
|---|---|
| Luchttoevoerdruk | 3-7 bar |
| Beschermingsgraad | IP66 |
| Nauwkeurigheid | ≤ 0,25 % |
| Temperatuurbereik | -52 °C tot +85 °C (-62 °F tot +185 °F) |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Certificeringen | Explosiebestendige, intrinsiek veilige, niet-brandbare, stofbestendige |
| Veiligheidscertificatie | NUL |
| Leveringsmedia | Lucht |
| Herhaalbaarheid | +/- 0,3% Volledige looptijd |
|---|---|
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
| Kenmerken | Gemakkelijk, eenvoudig, nauwkeurig |
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Lineariteit | +/- 1 procent Volledige schaal |
| Geschatte werkende druk | tot 16 bar |
|---|---|
| Kenmerkende functies | Verstrekt Statusrapporten en de Fouteninformatie, steunt Materiaalbeheer en Onderhoud |
| Geschikte media | Niet corrosieve Media zoals Vloeistoffen, Gassen, en Stoom |
| Lineariteit | Minder dan 0,5% van de Maximumreiswaarde |
| Werkende Temperatuurwaaier | -40°C aan +85°C |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Diagnostiek | Standaarddiagnose, geavanceerde diagnose. |
| Werktemperatuur | -50°C tot +85°C |
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
| Pneumatische werking | Eenvoudig of dubbelwerkend, uitvalveilig, roterend en lineair |
| Haven | hoofdhavens in China |
|---|---|
| Verpakking Details | Verpakkingstype: de Afmeting van de kartondoos: Gewicht: Ong. Benaderend Gewicht 3582: 2,5 kg (5 |
| Levering vermogen | 100 set / sets per maand |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Fisher |
| Diagnostiek | - Nee, niet echt. |
|---|---|
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Invoersignaal | Elektrisch |
| Montage-type | Verstuiver gemonteerd |
| Modelnummer | DVC6200 |
| Modelnummer | SVI1000/SVI2/SVI3 |
|---|---|
| Certificering van gevaarlijke gebieden | ATEX / FM / CSA / IEC Intrinsic |
| Valve-instellingspunt | 4-20mA, 450 Ohm Invoerweerstand |
| Hoofdstuk | Aluminium ASTM 360 |
| Verwijderde positie sensor | kOhms 1 |