| Inputsignaal | 4~20mA gelijkstroom |
|---|---|
| Impedantie | 500Ω (20mA gelijkstroom) |
| Leveringsdruk | 0.14~0.7Mpa |
| Slag | Lineair type: 10~150mm, Roterend type: 0~90º |
| Luchtverbinding | PT1/4, NPT1/4 |
| Modelnummer | SP500 |
|---|---|
| Actie | Eenmalige actie / mislukte ventilatie |
| Materiaal van de magnetenbeugel | Het Aluminium van de matrijzengietvorm |
| Het verschepen Gewicht | 2,2 kg |
| Bijlageclassificatie | IP65 |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
|---|---|
| Inlaatdruk | 1.4-6 Bar 20-90 Psi |
| Pneumatische werking | Single Acting Dubbel Acting |
| Modelnummer | SRI990 |
| Lineariteit | < 0,4% van de reisspan |
| Leerlucht | 2,5-10bar |
|---|---|
| Luchtopbrengstcapaciteit | Tot 60 m³/h (met twee modules) |
| Bescherming | IP66 |
| Omgevingstemperatuur | -40 °C tot +85 °C |
| Huisvesting | Aluminium, Roestvrij staal |
| Veiligheidscertificatie | NUL |
|---|---|
| Leveringsmedia | Lucht |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Communicatieprotocol | 4-20mA analoog |
| Invoersignaal | Elektrisch |
| Gebiedsclassificatie | Explosiebestendig, intrinsiek Veilig, niet Brandgevaarlijk, Stof |
|---|---|
| Communicatie Protocol | 4-20mA Analogon |
| Gegevensinterface | Getelegrafeerd |
| Diagnostiek | Nr |
| Inputsignaal | Elektrisch |
| Gebiedsclassificatie | Explosiebestendig, intrinsiek Veilig, niet Brandgevaarlijk, Stof |
|---|---|
| Communicatie Protocol | 4-20mA Analogon |
| Gegevensinterface | Getelegrafeerd |
| Diagnostiek | Nr |
| Inputsignaal | Elektrisch |
| Pneumatische werking | Eenvoudig of dubbelwerkend, uitvalveilig, roterend en lineair |
|---|---|
| Diagnostiek | Standaarddiagnose, geavanceerde diagnose. |
| Modelnummer | SVI II |
| Luchtlevering | 280 SLPM @ 30psi |
| De Druk van de luchtlevering | Single-acting (van 1,4 tot 6,9 bar), double-acting (van 1,4 tot 10,3 bar) |
| Valve-instellingspunt | 4-20mA, 450 Ohm Invoerweerstand |
|---|---|
| Minimumstroomsignaal | 3.2mA |
| Verwijderde positie sensor | kOhms 1 |
| Verplichte eindspanning | 9Vdc bij 20mA |
| Benaderend Gewicht | 3.5 Kg (8.0 pond) |
| Communicatieprotocol | 4-20mA analoog |
|---|---|
| Gegevensinterface | Bedraad |
| Diagnostiek | Nee |
| Ingangssignaal | Elektrisch |
| Maximale uitlaatdruk | 150 PSI |