| Poort | Hoofdhavens in China |
|---|---|
| Verpakking Details | Verpakkingstype: de Afmeting van de kartondoos: Benaderend Gewicht 2,7 kg (6 ponden) |
| Levering vermogen | 100 set / sets per maand |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Fisher |
| Precisiteit | +/- 0,5% Volledige looptijd |
|---|---|
| Lineariteit | +/- 1 procent Volledige schaal |
| Modelnummer | SVI II |
| Pneumatische werking | Eenvoudig of dubbelwerkend, uitvalveilig, roterend en lineair |
| De Druk van de luchtlevering | Single-acting (van 1,4 tot 6,9 bar), double-acting (van 1,4 tot 10,3 bar) |
| Modelnummer | SVI II |
|---|---|
| De Druk van de luchtlevering | Single-acting (van 1,4 tot 6,9 bar), double-acting (van 1,4 tot 10,3 bar) |
| Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
| Hysteresis + DeadBand | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Voorwaarde | Nieuw |
| De Grenzen van de opslagtemperatuur | -58° F aan 185° F (- 50° C aan 85° C) |
|---|---|
| Het Effect van de leveringsdruk | 0,05% per Psi-Eenheid |
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Herhaalbaarheid | ± 0,3% Volledige Spanwijdte |
| Temperatuureffect | < 0=""> |
| De Grenzen van de opslagtemperatuur | -58° F aan 185° F (- 50° C aan 85° C) |
|---|---|
| Het Effect van de leveringsdruk | 0,05% per Psi-Eenheid |
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Herhaalbaarheid | ± 0,3% Volledige Spanwijdte |
| Temperatuureffect | < 0=""> |
| Standaardmodel | -20 tot +80° |
|---|---|
| Invoersignaal / kenmerkend | 4 tot 20, 4 tot 12, 12 tot 20 MA DC / lineair |
| Air Supply | 140 tot en met 700 KPa |
| Merken | KOSO |
| Laag temperatuurmodel | -50 tot +60° |
| Temperatuurbereik | -320 tot +842 °F (-196 tot +450 °C) |
|---|---|
| ANSI Klasse | 150 tot 2500 |
| Verwarmingsjas | Klasse 150 |
| Grootte | 1/2 |
| Garantie | 1 jaar |
| Vastgesteld punt | 4 tot 20 mA |
|---|---|
| Klepreis | 3,6 tot 300 mm |
| Openingshoek | 24 aan 100° |
| Materiaal | Aluminium |
| Verpakking Details | Steriliseerden de de uitvoer houten dozen voor buitenlandse handel, IPPC houten dozen en triplexdoze |
| Gebiedsclassificatie | Explosiebestendig, intrinsiek Veilig, niet Brandgevaarlijk, Stof |
|---|---|
| Communicatie Protocol | 4-20mA Analogon |
| Gegevensinterface | Getelegrafeerd |
| Diagnostiek | Nr |
| Inputsignaal | Elektrisch |
| Het Effect van de leveringsdruk | 0,05% per Psi-Eenheid |
|---|---|
| Luchtvochtigheid | 10 aan Non-condensing 95% |
| De Grenzen van de opslagtemperatuur | -58° F aan 185° F (- 50° C aan 85° C) |
| Temperatuureffect | < 0=""> |
| Naam | Masoneilansvi FF |