| Werktemperatuur | -50°C tot +85°C |
|---|---|
| Modelnummer | SVI II |
| Minimumstroomsignaal | 3.2 mA |
| Pneumatische werking | Eenvoudig of dubbelwerkend, uitvalveilig, roterend en lineair |
| Precisiteit | +/- 0,5% Volledige looptijd |
| Poortgrootte | 1 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur. Bereik | - |
| Communicatieprotocollen | S |
| Ingangssignaal | 4 |
| Operationeel drukbereik | 1 |
| Ingangssignaal | 4-20 mA DC (9-28 V DC-lus) |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | ±0,5% FS |
| Omgevingstemperatuur | Standaard: -20 °C tot +70 °C (-4 °F tot +158 °F) |
| gewicht | Ongeveer. 2,7-2,8 kg (6,0-6,2 lb) |
| Bescherming | IP66 |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 4-20 mA |
| Lineariteit | +/- 1 procent Volledige schaal |
| Diagnostiek | Standaarddiagnose, geavanceerde diagnose. |
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
| Gehechtheid | Pijp of muursteun |
|---|---|
| Opzettende positie | Rechtop, gecondenseerde drainage naar beneden |
| Omgevingstemperatuur | -40… +60°C |
| Materiaal | Staal |
| Gewicht, ong. | 1.8 kg |
| Luchtlevering | 280 SLPM @ 30psi |
|---|---|
| Voedingsdruk | 20 tot 150 psi |
| Minimumstroomsignaal | 3.2 mA |
| Kenmerken | Gemakkelijk, eenvoudig, nauwkeurig |
| Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
| Certificeringen | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, aardgasgecertificeerd |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HERT, Analogon 4-20mA |
| Energiebron | Lokaal |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Media | Lucht |
|---|---|
| Werktemperatuurgrenswaarden | -40 tot 82°C |
| Productstijl | Nieuw |
| Minimumstroom | 4-20 MA gelijkstroom |
| Elektroverbinding | 1/2-14 NPT-leidingverbinding |
| Ingangssignaal | 4-20 mA, Hart |
|---|---|
| STEM -reisbereik | 10 - 100 mm (voor lineaire kleppen) |
| Geïntegreerde booster | Optioneel (voor high-speed applicaties) |
| Hysteresis | < 0,1% |
| Rotatiehoek | 0-90 ° of 0-120 ° (voor roterende kleppen) |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Temperatuur van Media | op hoge temperatuur |
| Luchtverbindingen | G of NPT |
| Inputsignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| Lineariteit | <0> |