| Grootte | 2“ - 48“ |
|---|---|
| Classificaties | ASME 150 - 2500 of API 3000 - 10 000 Hogere drukclassificaties op verzoek |
| Allen | EN14382 verklaarde (vroegere DIN3381) Volledige sluiting in 2 seconden |
| Andere benoemingen | Van de het Systeem (SIS) Veiligheid Van instrumenten voorzien Functie van veiligheids afsluiten syst |
| Verpakking Details | Gebaseerd op de vraag |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Temperatuur van media | Normale Temperatuur |
| Lichaamsmateriaal | Messing |
| Havengrootte | 1/2 „; 3/8“; 1 „ |
| Warranty | 1 years |
|---|---|
| Customized support | OEM, ODM, OBM |
| Model Number | ND 9000 |
| Seal | NBR, EPDM, FKM |
| Minimum signal | 3.6 mA |
| Poort | Hoofdhavens in China |
|---|---|
| Verpakking Details | Verpakkingstype: kartondoos/niet-berokings houten doos |
| Levering vermogen | 100 set / sets per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | KOSO |
| Pneumatische werking | Eenvoudig of dubbelwerkend, uitvalveilig, roterend en lineair |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
| Werktemperatuur | -50°C tot +85°C |
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Model | 3582i |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Diagnostiek | - Nee, niet echt. |
| Montage-type | Verstuiver gemonteerd |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Temperatuur van Media | op hoge temperatuur |
| Luchtverbindingen | G of NPT |
| Inputsignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| Lineariteit | <0> |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Temperatuur van media | Op hoge temperatuur |
| Luchtverbindingen | G of NPT |
| Inputsignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| Lineariteit | <0> |
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
|---|---|
| Veiligheidscertificatie | NUL |
| Diagnostiek | - Nee, niet echt. |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Diagnostiek | - Nee, niet echt. |
|---|---|
| Certificeringen | Explosiebestendige, intrinsiek veilige, niet-brandbare, stofbestendige |
| Leveringsmedia | Lucht |
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Veiligheidscertificatie | NUL |