| NAAM | Reeksen 4763 en 4763-0 en typen 4763-1 4763-8 4673/6116 4765Electropneumatic-Instelmechanismen |
|---|---|
| Merk | SAMSON |
| Model | 4763-0 en 4763-1 4763-8 4673/6116 4765 |
| Werkende Waaier | -10 aan + 114% |
| Voltage | 24VDC |
| Instellingspunt | 4 tot 20 mA |
|---|---|
| Valveverplaatsing | 3.6 tot 300 mm |
| Openingshoek | 24 aan 100° |
| Materiaal | Staal |
| Communicatie | HART® veldcommunicatieprotocol |
| Naam van het product | Rotork YT-1000R elektropneumatische kleppositionairs |
|---|---|
| Invoersignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| Voedingsdruk | 1.4 tot 7 bar / 20 tot 102 psi |
| Luchtverbinding | RC 1/4, 1/4 NPT,G 1/4 |
| Bescherming tegen ingress | IP66 |
| Communicatieprotocol | HART (snelweg adresseerbare externe transducer) |
|---|---|
| Luchttoevoerdruk | 1.4 tot 7 bar (20 tot 100 psi) |
| Bescherming van de behuizing | IP66 |
| Omgevingstemperatuurbereik | -40°C tot +80°C (-40°F tot +176°F) |
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
| Ladingsimpedantie | ≤ 8,2 V |
|---|---|
| Hysterese | ≤ 0,3% |
| Gevoeligheid | ≤ 0.1% |
| Toegestane omgevingstemperatuur | -20 tot +80 °C, met metalen kabelwartel -40 tot +80 °C |
| Uitgangssignaal | 4 tot 20 mA |
| Modelnummer | Tzidc-200 |
|---|---|
| De Grenzen van de opslagtemperatuur | -58°F aan 200°F (- 50°C aan 93°C) |
| Relatieve Vochtigheid | 10 aan non-condensing 90% |
| Snelle Voorbijgaande Uitbarsting | Geen effect bij 2 kV |
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Instellingspunt | 4 tot 20 mA |
|---|---|
| Valveverplaatsing | 3.6 tot 300 mm |
| Openingshoek | 24 aan 100° |
| Materiaal | Staal |
| Communicatie | HART® veldcommunicatieprotocol |
| type van de klep | Balkklep, vlinderklep, checkklep, poortklep, bolklep, stekkerklep |
|---|---|
| Voedingsspanning | 8-30 VDC |
| Communicatieprotocol | HART 5 of HART 7 |
| Analoog signaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| Elektrische aansluiting | 1 /2 NPT intern of M20 |
| Ingangsstroomwaaier | 4~20mA gelijkstroom |
|---|---|
| Afmeting aansluiting luchtbron | PT1/4, NPT1/4 |
| Ingress Protection Rating | IP66 |
| Afmeting aansluiting manometer | PT1/8, NPT1/8 |
| Normale werktemperatuurbereik | 30 °C tot 85 °C (standaardtype), 40 °C tot 85 °C (laagtemperatuurtype) |
| Vastgesteld punt | 4 tot 20 mA |
|---|---|
| Klepreis | 3,6 tot 300 mm |
| Openingshoek | 24 aan 100° |
| Materiaal | Staal |
| Mededeling | HART® gebieds communicatie protocol |