| Modelnummer | TZIDC-100 TZIDC-200 |
|---|---|
| De Grenzen van de opslagtemperatuur | -58°F aan 200°F (- 50°C aan 93°C) |
| Relatieve luchtvochtigheid | 10 aan non-condensing 90% |
| Snelle Voorbijgaande Uitbarsting | Geen effect bij 2 kV |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | 1808/1098 |
| Montagetype | Integraal gemonteerd |
| Gegevensinterface | bedraad |
| Max uitlaatdruk | 145 psig |
| inherente Kenmerken | lineair |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Amerika |
| Modelnummer | 4411 |
| merk | Masoneilan |
| Verpakking Details | Steriliseerden de de uitvoer houten dozen voor buitenlandse handel, IPPC houten dozen en triplexdoze |
| Temperatuurbereik | -40 ... +85 °C / -40 ... +185 °F |
|---|---|
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Mededeling | HART, FOUNDATION Fieldbus |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verpakking Details | Zoals vereist |
| Drukclassificatie | Klasse 125 tot klasse 300 |
|---|---|
| Verpakking Details | differentiële de drukzender van Deltabar PMD55B van de drukmeting voor Endress+Hauser |
| Levertijd | 4-12 week |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 50 |
| Werktemperatuurgrenswaarden | -58°F tot 185°F (-50°C tot 85°C) |
|---|---|
| Levert drukeffect | 0,05% per psi |
| Isolatieweerstand | Meer dan 10 G Ohm bij 50% RH |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | 10 tot 90% niet-condenserend |
| Verpakking Details | Kartonnen dozen/houten kisten |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Temperatuur van Media | op hoge temperatuur |
| Modelnummer | Sfr-200-02 |
| Gewicht | 1340g |
| Maximumstroomtarief | 1850mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Modelnummer | SR - 200 - 02 - N - C |
| Temperatuur van Media | Op hoge temperatuur |
| Lichaamsmateriaal | roestvrije 316.SS |
| Lichaamstype | 501T: Hoektype; 551T/520T: Wereldboltype |
|---|---|
| Vloeibare temperatuur | 501T:-196~+538℃; 551T: -5~+200℃; 520T:-45~+200℃ |
| Verbindingen | Van een flens voorzien (RF, RTJ), stomplas, contactdooslas |
| Materiaal voor het trimmen | 501T: SUS316, stelliet; 551T:SCS13A/CF8; 520T: SUS316, Stelliet |
| Stroomkarakteristieken | 501T: Lineair, Eq%, Aan-uit; 551T:50-1-30-1; 520T: Naaldstroom |
| Productnaam | Azbil geavanceerde drukzender GTX200 GTX15F GTX30D GTX40D |
|---|---|
| Merk | Azbil |
| Model | GTX200 GTX15F GTX30D GTX40D |
| Matrial | Legering/Staal |
| Klepstijl | Drukzender |