| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Merknaam | Masoneilan |
| Temperatuur van media | Normale Temperatuur |
| Lichaamsmateriaal | messing |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Merknaam | Masoneilan |
| Temperatuur van media | Normale Temperatuur |
| Lichaamsmateriaal | Messing |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Modelnummer | 6524 184400 |
| Verbinding | NBR, EPDM, FKM |
| Materiaal van het lichaam | Messing |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Modelnummer | 6014 |
| Verbinding | NBR, EPDM, FKM |
| Materiaal van het lichaam | Messing |
| Lichaamsgrootte | 1" (25A) tot 12" (300A) |
|---|---|
| Lichaamscategorie | ANSI-klasse 150-600, JIS 10K-40K |
| Vloeibare temperatuur | -45 tot +400°C |
| Verbindingstype | Wafertype, geflensd (RF) |
| Lichaamsmateriaal | SCPH2/WCB, SCS13A/CF8, SCS14A/CF8M, SCS14A |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste Steun | OEM, ODM, OBM |
| Modelnummer | 6524 184400 |
| Verbinding | NBR, EPDM, FKM |
| Lichaamsmateriaal | Messing |
| Poort | Hoofdhavens in China |
|---|---|
| Verpakking Details | Verpakkingstype: de Afmeting van de kartondoos: Gewicht: Ong. 4.5Kg/set |
| Levering vermogen | 100 set / sets per maand |
| Plaats van herkomst | Singapore |
| Merknaam | Fisher |
| Productnaam | Visser 4200 4210 4211 Elektronische Positiezender |
|---|---|
| Merk | VISSER |
| Model | Visser 4200 4210 4211 |
| Gevaarlijke Gebiedsclassificatie | Ex h IIC Tx GB |
| Nauwkeurigheid | 0,15 |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Modelnummer | 6524 184400 |
| Verbinding | NBR, EPDM, FKM |
| Lichaamsmateriaal | Messing |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Modelnummer | 291 |
| Temperatuur van media | Normale temperatuur |
| Lichaamsmateriaal | messing |