| Behuizing | IP66/67, NEMA 4X |
|---|---|
| Softwareconfiguratie | FlowServe Logix -software |
| Outputdruk | 0 - 100% van de leveringsdruk |
| Nauwkeurigheid | <± 0,5% van spanwijdte |
| Devel druk | 1.4 - 7 bar (20 - 100 psi) |
| Poort | Hoofdhavens in China |
|---|---|
| Verpakking Details | Verpakkingstype: de Afmeting van de kartondoos: Gewicht: Ong. 6.5Kg/set |
| Levering vermogen | 100 set / sets per maand |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | Fisher |
| Gehechtheid | Pijp of muursteun |
|---|---|
| Opzettende positie | Rechtop, gecondenseerde drainage naar beneden |
| Omgevingstemperatuur | -40… +60°C |
| Materiaal | Staal |
| Gewicht, ong. | 1.8 kg |
| Vastgesteld punt | 4 tot 20 mA |
|---|---|
| Klepreis | 3,6 tot 300 mm |
| Openingshoek | 24 aan 100° |
| Materiaal | Aluminium |
| Mededeling | HART® gebieds communicatie protocol |
| Ingangssignaal | 4-20 ma |
|---|---|
| Devel druk | 1.4 - 7 bar (20 - 100 psi) |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot +85°C |
| Bescherming van de behuizing | IP66/NEMA 4x |
| Herhaalbaarheid | ≤0,5% |
| Poort | Hoofdhavens in China |
|---|---|
| Verpakking Details | Verpakkingstype: kartondoos/niet-berokings houten doos |
| Levering vermogen | 100 set / sets per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | KOSO |
| Eindstijl | FNPT |
|---|---|
| Normen en goedkeuringen | ASTM A126 Klasse B Body |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | gietijzer |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Eindstijl | FNPT |
|---|---|
| Normen en goedkeuringen | ASTM A126 Klasse B Body |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | gietijzer |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Naam | Pneumatische de Controleklep van China met Rotork-Actuator Dvc2000 Instelmechanisme 67 |
|---|---|
| Model | DVC2000 |
| Type | Digitaal Klepcontrolemechanisme |
| Opzettend Type | Integraal gemonteerd |
| Diagnostiek | JA |
| Communicatie protocol | Profibus |
|---|---|
| Maximum afzetdruk | 145 psig |
| Opzettend Type | Opzettend Type |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Leveringsmedia | Lucht, Aardgas, Stikstof |